Nový singl a videoklip Between the Planets

novinka

between the planets_2022

The Walk - tak se jmenuje nový singl Between the Planets. Kombinací snové nálady, úderných refrénů a zapojením zpěvu, zaujímá v repertoáru kapely jedinečné místo.

Spoluprací s Martinem Schusterem, který singl otextoval a nazpíval, kapela navazuje na album Parallel World, konkrétně na zpívanou skladbu Hungry Eyes.

Pokračování této spolupráce (započaté již v projektu  Martians) lze očekávat i v rámci chystané nové tvorby kapely.

"Poslední dobou roky ubíhaly čím dál rychleji a ty jsi ztratil krok, už nějaký čas jsi se nechal unášet proudem každodenních rutin a povinností. Zjišťuješ, že tvůj život se ubírá jinou cestou, než kterou sis dříve vysnil.

To vše si uvědomuješ v jedné, velmi cenné, katarzní chvíli. Nastal čas započít cestu osvobození mysli, vrátit se na místo, kde barvy byly pestřejší a jasnější, fantazie neomezená a zvědavost byla hnací silou tvého života. The Walk je cestou regenerace života." uvádí na adresu The Walk Martin Schuster.

O mix singlu se postaral kytarista BTP Martin Spacosh, mastering provedl Jacob Hansen (Katatonia, Amaranthe, atd). Současně byl uveřejněn i videoklip, který vytvořili Luboš Samek a Eva Volfová (Lubo Production). 

Hudba Between the Planets spojuje ambient, elektronické podklady, art rock a djentem ovlivněný metalový groove a také např. časté post rockové prvky. Sestavu nyní tvoří kromě Spacoshe a jeho dlouholetého bubenického souputníka Filipa Kittnara (jinak také Mindwork) i basák Radek Bure (ex. Dying Passion, ex. live band Elbe/album Sudety)

Na kontě mají zatím tři alba – Immersion Into the Unknown z roku 2013, Of Inner Sight (2017) a Parallel World, které vyšlo na konci září 2021.

Vložit komentář

Zkus tohle