Face The Day a Between The Planets společně živě

novinka

úterý 11.4.2023 se v pražském klubu Rock Café koná poměrně jedinečná hudební událost.

Po čtyřech letech se koncertně představí alternative-rockový projekt Martina Schustera (Mindwork), FACE THE DAY. Koncertní sestavu Face the Day mimo Martina tvoří bubeník Filip Kittnar (též Mindwork), basista Dominik Vozobule a sólový kytarista Jiří Rambousek. Těšit se můžete na průřez tří-albovou diskografií kapely s důrazem na alba Stuck in the Present a aktuální Echoes of the Childs Mind. Jedná se o jediné dosud potvrzené vystoupení kapely v České Republice pro rok 2023.

Dalším vystupujícím jsou djentoví BETWEEN THE PLANETS. Kapela Martina Spacoshe se do povědomí zapsala v roce 2013 skvělým debutem Immersion into the Unknown. Za svých 10 let na scéně stačila nahrát další 2 alba a obohatit svůj už tak osobitý styl o prvky post-rocku, ambientu a elektroniky. Aktuálním počinem kapely je singl "The Walk" s hostujícím Martinem Schusterem na - pro kapelu nezvyklé - pozici zpěvu. "The Walk" pravděpodobně zazní v Rock Café též. Between the Planets nekoncertují často, proto si toto jedinečné pražské vystoupení v sestavě Martin Spacosh – kytara, Radek Bure- baskytara a Filip Kittnar – bicí, nenechte ujít!

Sestavu doplní progresivně-rocková kapela s ženským zpěvem, HER NATUREHer Nature je plzeňské uskupení hrající autorskou tvorbu v progresivně rockovém duchu. Rádi experimentují s propojováním různých žánrů, ale většina písní je založena na řízných kytarových riffech v kombinaci s jemnými vícehlasými vokály. Písně jsou inspirovány různými tématy, ale jsou téměř vždy založeny na osobních zážitcích. Kapela, kterou tvoří kytaristka a zpěvačka Eva Volfová, baskytaristka Anna Pojarová, kytarista a vokalista Luboš Samek a bubeník Benjamin Faflik, v současné době pracuje na debutovém singlu s videoklipem. 

Vstup je zdarma!
FB událost 

Vložit komentář

Zkus tohle