Metalgate The New World Order Tour 2012

novinka

Metalgate The New World Order Tour 2012SUFFOCATE WITH YOUR FAME
http://www.facebook.com/suffocatewithyourfame

Černošická 6-ti člená sebranka Suffocate With Your Fame se vydává na tour po Česku a poprvé za svou tří letou existenci také zavítá na Slovensko. Celkově mají kluci připravených 14 zastávek a celé tour se bude točit hlavně okolo jejich debutové  desky „The New World Order“, kterou SWYF natočili pod  Metalgate Records díky vítězství v soutěži Metalgate Massacre. Bude to již půl roku od vydání  CD, a tak se určitě budeme moc těšit i na nějakou novinku z připravovaných skladeb. V létě se stejně jako minulý rok vrhnou na tvorbu nového materiálu a zveřejní dlouho připravovaný singl s videoklipem.

NA VYBRANÝCH AKCÍCH ZAHRAJÍ: 

DROWN MY DAY (POL)
http://www.facebook.com/drownmyday

Drown My Day se pomalu, ale jistě stává polskou hvězdou moderního deathcore, která si říká o  notnou dávku pozornosti. Kapela účinkuje od roku 2006 a za tu dobu si vybudovala pevné zázemí a spousty fanoušků po celé Evropě. Na svém kontě mají dvě desky a na letošní rok se připravuje vydání dalšího kousku. Zatím jsme mohli slyšet jen singl "Undead GOD", který má světové ambice.Nestydím se proto říci, že chlapci z Krakova Vám předvedou naprosto profesionální show se vším všudy!

FOB
http://www.facebook.com/fobmetal 

Táborští F.O.B. si za léta působení na české metalové scéně vydobyli pevné postavení a jejich styl postupně vykrystalizoval v moderní pojetí death-metal-coru. S poslední deskou „Tomorrow’s Fires“ skloubili melodičnost s ostrými metalovými riffy, což zaujalo nejednoho hudebního kritika.  Kapela je také známa svým nespoutaným projevem a energickou show při živém hraní. Není žádným tajemstvím, že přípravy na novou desku jsou v plném proudu a kapele se v nejbližší době chystá nahrát pár nových songů jako předprodukci a současně tak zkrátit fanouškům čekání na nové album, které vyjde u labelu Metalgate počátkem roku 2013.

GENUINE RELIEF
http://www.facebook.com/pages/Genuine-Relief/178894046757 

Genuine Relief se zrodili v roce 2009 krátce po zániku kapely Dalgoreth. Jedná se tedy o mladou kapelu, ale s velmi zkušenými muzikanty, kteří mají za sebou dlouholetou praxi. Před několika týdny Genuine Relief pokřtili své promo-demo „Shreds of Sanity“ a bez otálení se vrhli do práce a rovnou připravují vydání debutové desky s názvem „Behind The Smile“, která vyjde u Metalgate Records. Jak je vidět kapela vůbec nelení a je to vidět i na připravovaných koncertech a plánované zahraniční tour.

SECRET OF DARKNESS
http://www.facebook.com/secretofdarkness 

Secret Of Darkness ze severu Čech hrající melodický blackened death metal Vám představí své nové koncepční album "(IN)HUMANITY" vydané u labelu Metalgate. Těšit se můžete 
na show plné energického a melodického metalu ve stopách skandinávských kapel.

Akce:

Metalgate The New World Order Tour 2012

24.3.2012 - Chodov @Oaza w/Spreading Dread, Scrawled

30.3.2012 - Brandýs nad Labem @Salon w/This Night Draws The End, Saved By The Fortune
31.3.2012 - Kladno @AutoDafé w/ Skywalker, Redweed
06.4.2012  - Pečky @Eden w/ Propaganda, Asynthetic
13.4.2012 - Ostrava @Barák w/ Drown My Day, FOB, Shit Yourself Little Parrot, I Survived Cremation
14.4.2012 - Černošice @Club Kinow/Drown My Day, Poppy Seed Grinder, FOB
15.4.2012 - Chomutov @Mc Šakal w/ Drown My Day, FOB, Victims
20.4.2012 - Pardubice w/FOB, Shatter
21.4.2012 - Tábor @Žižkův Vraždící Palcát w/FOB, Genuine Relief, Secret Of Darkness, Liveevil, Arch Of Hell, Heaving Earth
28.4.2012 - Dobříš@Trezor w/Genuine Relief, Secret Of Darknes, Designed By Death
04.5.2012 - Černošice @Club Kino w/Genuine Relief, Abstract, Sandbridge
05.5.2012 - Praha @Exitus  w/Genuine Relief, Abstract, Sandbridge
11.5.2012 - Banska Bystrica(SK) @Tirish Pub w/Genuine Relief, Abstract, Sandbridge
12.5.2012 - Poprad(SK) @Mustang Pub w/Genuine Relief, Abstract, Sandbridge

Vložit komentář

Zkus tohle