Cult of Luna a Kristian Karlsson jako protipóly severu a jihu - video

novinka

cult-of-luna-long-road-north

5. listopadu jsme psali, že vydá Cult of Luna pod Metal Blade Records nové album The Long Road North. Začátkem prosince spustil label předobjednávky, které navíc podpořil masivní ukázkou Cold Burn

Úvodní skladba chystaného alba je deset minut nadýchané atmosféry a zemitého, těžkého zvuku. Cesta drsným severským prostranstvím, které nebude pro turistu přívětivé. Videoklip jako kdyby vyobrazoval těžkou životní cestu. Následujeme své vnitřní volání, přitom však procházíme mnoha nástrahami. 

Co spočívá na konci této cesty? To jednou pozná každý sám. Co tam ale nalezla Cult of Luna se dozvíme 11. února v příštím roce.

Instrumentální zpověď Kristiana Karlssona

a2642815754_10

28. října vydal sólové album v rámci nového projektu Soars švédský skladatel, hudebník a producent Kristian Karlsson (Cult of Luna, pg.lost) a určitě by byla škoda, kdyby tohle nenápadně vydané, ale krásné album s jeho unikátním rukopisem zapadlo. 

Enfold sice působí jako nevyužitý materiál pro poslední titul pg.lost, kvalitou ovšem nezaostává. Skladby jsou tvrdší, přímější a pozitivně hřejí jako jižní Slunce. Jsou opakem Oscillate, seversky temné, introvertní desky. 

Vložit komentář

sicky - 08.12.21 10:30:52
Song dobrej, ale jak byly poslední desky zvukově vymazlený, tak tohle mi přijde proti tomu jako takovej syrovej demáč
brutusáček - 04.12.21 12:23:32
hodně teda popy :)
bizzaro - 04.12.21 11:51:21
oooh, ta Luna je supeeer

Zkus tohle