Between The Planets představují dvojku Of Inner Sight, avizují turné

novinka

Na začátku října 2017 vyšlo druhé album kapely BETWEEN THE PLANETS nazvané Of Inner Sight“.

Pražské seskupení BETWEEN THE PLANETS je instrumentální groove / metal / ambient trio, které vzniklo původně jako one man projekt Martina "Spacoshe" Peřiny. Nejde ale rozhodně o tradiční djent - v tvorbě se kromě velkého množství ambientních zvuků objevují také časté post-metalové elementy, čisté, až prog-rockově znějící kytarové pasáže a další výlety do rozličných žánrů.

Na novém albu „Of Inner Sight“ si zahostoval např. i saxofonista Jorgen Munkeby (Shining, ex Jaga Jazzist), zpěvačka Barbora Mochowa nebo violoncellista Karel Žďárský. O mix a mastering se postaral osvědčený Ecson Waldes ze studia BIOTECH, cover CD je dílem 3D grafika Lukáše Lancka (ISISDESIGNSTUDIO). Oba již s kapelou spolupracovali i na první desce. K vydání byl také zveřejněn klip ke skladbě „Inside“."Veškerou práci okolo klipu jsme svěřili Michalovi Skořepovi (kapela Stroy), který vymyslel koncept, celý klip režíroval, natočil a sestříhal,“ přibližuje Spacosh. Kromě záběrů na hrající kapelu se klipem prolíná ještě jedna dějová linka, kterou představují záběry na herečku Markétu Šandovou. Když jsem se s Michalem bavil o významu názvu Inside, uvedl jsem mu klíčová slova jako vnitřní svět, fantazie, nekonečný vesmír uvnitř vlastní mysli apod. :) On pak přišel s tím, že by tu vedlejší dějovou linku mohla představovat kariéristická upjatá manažerka, která v průběhu klipu projde určitým vnitřním přerodem, uvědoměním, přijmutím sebe sama ..." dodává.

Album „Of Inner Sight“ je možné poslechnout i koupit na Bandcampu.

V brzké době bude k mání také ve všech digitálních obchodech jako Spotify, iTunes atd. Novinka rovněž vychází na fyzických CD nosičích. Na začátku roku 2018 chystají Between the Planets sérii koncertů s názvem Svlékni Tmu tour 2018 společně s DYING PASSION a ELBE, což je společný postrockový projekt Spacoshe a Standy Jelínka z Dying Passion.

Termíny zastávek Svlékni tmu tour 2018:

klip „Inside“

Svlékni Tmu tour 2018

8.2. PRAHA - Modrá Vopice
9.2. PLZEŇ - Divadlo pod Lampou
10.2. ČESKÉ BUDĚJOVICE - MC Fabrika
23.2. ŠUMPERK - H-club
24.2. KARVINÁ - Hard Rock Cafe
2.3. BANSKÁ BYSTRICA - Tartaros Club
3.3. UHERSKÉ HRADIŠTĚ - klub Mír
9.3. ČESKÁ TŘEBOVÁ - Modrý Trpaslík
10.3. BRNO - Melodka

Související odkazy:
https://www.facebook.com/BetweenThePlanets
https://betweentheplanets.bandcamp.com/

Vložit komentář

Zkus tohle