BONE TOWER - We All Will Die One Day

recenze
kotek
Hodnocení:
7

Slušnej deathgridnovej výplach se správným poměrem techniky a zlosti.

Bone TowerBone Tower, Kanada, nasypanej death-grind s příchutí těžkotonážní elektroniky. We All Will Die One Day je jejich první epko, osm skladeb devět minut, vyrůstá se ze základů položenejch Pig Destroyer, ale je to míň grind, víc death, kluci maj evidentně rádi hrubozrnný tech-deathový mlátičky á la Cryptopsy. Sem tam se vloudí i nějaká ta načernalá harmonie.

Kytary valej správnej mix techniky a zlosti, riffy jsou proměnlivý, ne úplně předvídatelný, ale přitom dostatečně vzteklý. Jejich zvuk je jednou z hlavních devíz nahrávky - grindový palby poctivě řežou, deathmetalový rozklady pouštěj jed a hácečkový kila maj slušnej tlak. Bicí jedou buďto koberec nebo lehký rytmický rozhazování načichlý matematikou, ale zůstává se u základních rovnic. V některejch hácéčkovejch houpačkách je to na můj vkus až zbytečně blízko mosh pitu, ale co už.

U hlukovejch vložek nejde o nic převratnýho, ale jsou vkusně a funkčně zakomponovaný. Mezi klepáním potěší pár divnejch vazbení a týrání kytar, a těch pár power electronics vsuvek dá na chvíli odpočinout od sypání, i když by samy o sobě obstály asi jen stěží. Na druhou stranu, aspoň dávaj v rámci celku smysl a nahrávku zbytečně neodkopávaj tak jako třeba u novejch Plebeian Grandstand.

Vložit komentář

bizzaro - 20.12.21 09:10:58
dobrej výsmah, pri ty dylce to clovek prejede parkrat za sebou a ani nemrkne
Dantez - 16.12.21 12:38:25
Já bych jen dodal, že to je absolutní, byť přiznaný (už jen to logo) FullofHellcore. Ale špatné to rozhodně není.
vanena - 16.12.21 11:09:16
poslední trek se mi zdál hodně super, ale zbytek je jen... no, zbytek.

Zkus tohle