Vyhlášení cen Břitva 2013 již tuto sobotu

novinka

Břitva 2013Koncertní vyhlášení výsledků 13. ročníku cen Břitva proběhne již tuto sobotu 
29. března 2014 v brněnském klubu Melodka
Celkem 58 hlasujících publicistů vybralo to nejlepší z české tvrdé scény. Mezi nominované v hlavní kategorii Album roku patří dvojnásobní držitelé letošních Andělů INSANIA, dále potom atmosféričtí HEIDEN a DYING PASSION, potemnělí CULT OF FIRE a INFERNO, žánrově nezařaditelné PRVNÍ HOŘE, hitoví DARK GAMBALLE, instrumentální MADEBYTHEFIRE, přímočaře rokenroloví MALIGNANT TUMOUR či extrémisté ISACAARUM a PERFECITIZEN.

Kompletní nominace jsou zde: http://cenybritva.cz/ceny-britva-oznamuji-nominace-za-rok-2013

Vyhlášeni budou také vítězové kategorií Objev roku, Videoklip roku, Festival roku, Médium roku, Firma roku, Potěšení roku, Zklamání roku a několika dalších. Svého rozšíření se dočká také Galerie legend, kterou prozatím tvoří OLYMPIC, ARAKAIN, VISACÍ ZÁMEK, PRAŽSKÝ VÝBĚR, MASTER’S HAMMER, INSANIA, BLUE EFFECT, HRDINOVÉ NOVÉ FRONTY a XIII. STOLETÍ, a kterou tedy doplní další trojice historicky významných kapel.

Vyhlašování se ujme nejznámější český rockový publicista Petr Korál a tým pořadu Reactor.Nejznámější kapelou koncertního večera budou před pár lety obnovení HYPNOS, specifické a jinde neopakovatelné pocty se však dočká také legendární KRABATHOR, což by si jeho příznivci neměli nechat ujít. Zejména své nové album předvede stálice TORTHARRY, stejně jako úchylní šílenci ISACAARUM. Někteří zkušení muzikanti tvoří také jinak zatím poměrně novou formaci ANTIGOD, jejíž debutové album je součástí jednoho z čísel magazínu Pařát, což platí i pro kapelu SKLEPMASTER, která večer zahájí.

Vložit komentář

Zkus tohle