Soutěž 1MAN2PLAY je pro písničkáře, kteří se nespokojí jen s patnácti minutami slávy

novinka

1MAN2PLAY1MAN2PLAY je nová soutěž festivalu Colours of Ostrava, radia StreetCulture, časopisu Full Moon a portálu Full Moon Zine, která hledá nové písničkářské talenty se silným názorem a zdravým sebevědomím. Chcete si zahrát na Colours of Ostrava 2013, ve StreetCulture Session a vydat album s Full Moonem? 1MAN2PLAY je přesně pro vás!

Svá dema, koncertní záznamy nebo jiné nahrávky posílejte do 15. března na adresu michal@fullmoonmagazine.cz nebo fyzicky na adresu redakce Full Moonu: Vršovická 16, 101 00 Praha 10. Heslo je 1MAN2PLAY. Z těchto nahrávek bude společnou radou vybráno pět nejlepších a nejzajímavějších, které budou postupně představeni veřejnosti. I ta bude mít možnost vyjádřit svůj názor v anketě. V pátek 26. dubna bude následovat druhé kolo: vybraní vystoupí živě na StreetCulture Session – právě tam porota, složená ze zástupců magazínu, festivalu a rádia, vybere vítěze. Ten vystoupí na letošním ročníku Colours of Ostrava a vydá desku* s časopisem Full Moon.

Důležitá data:

15. března – uzávěrka 1. kola soutěže, do tohoto dne lze zasílat své nahrávky

15. dubna – oznámení vybraných postupujících do 2. kola soutěže

15. – 25. dubna – divácká anketa na stránkách StreetCulture (www.streetculture.cz)

26. dubna – 2. kolo soutěže: showcase – vystoupení finalistů za podpory publika ve StreetBaru (Štítného 30, Praha 3) a živě na rádiu StreetCulture

1. června – vydání download kompilace ze StreetCulture Session

18. – 21. července – festival Colours of Ostrava 2013

do konce roku 2013 – vydání nahrávky vítěze 1MAN2PLAY

www.fullmoonzine.cz/1man2play
www.fullmoonzine.cz
www.colours.cz
www.streetculture.cz

Adresa pro zaslání nahrávek:

e-mailem: michal@fullmoonmagazine.cz

fyzické nosiče: Full Moon, Vršovická 16, 101 00 Praha 10

Stačí využít jednu nebo druhou cestu, není nutné posílat oboje. Dodání nahrávek bude samozřejmě obratem potvrzeno. Další informace a průběh soutěže sledujte na stránkách www.fullmoonzine.cz/1man2play. *Podle možností a plánů písničkáře.

Vložit komentář

Zkus tohle