Phantoms of Pilsen no.6 - vstupenky a další informace o letošním festivalu

novinka

Phantoms of Pilsen no.6

Phantoms of Pilsen je undergroundový metalový festival, jehož šestý ročník proběhne tento podzim opět v Plzni – Božkově, v sále restaurace Pod kopcem. Festival se letos rozrostl na akci dvoudenní a během těchto dvou dnů vám opět představí skryté lahůdky metalového undergroundu doslova z celé Evropy. Letos bude i dost času poznávat krásy Plzně a prostřednictvím festivalového webu tak můžete omrknout pár tipů na případný výlet či návštěvu některé z plzeňských atrakcí.

Kompletní informace o festivalu jsou k mání na oficiálním webu: www.phantomsofpilsen.cz či na profilu www.facebook.com/crew.pilsen

Postupně zde najdete také informace o ubytování, dopravě, apod.

Předprodej zahájen v druhé polovině července 2012.
Dvoudenní vstupenka: 650,- (předprodej) // 750,- (na místě)
Pouze pátek: 390,- (pouze na místě)
Pouze sobota: 430,- (pouze na místě)

Oficiální FB událost.

Podstatné info o účinkujících kapelách najdete také na webovém portálu Mortemzine.net (http://www.mortemzine.net). Na recenze a články vystupujících kapel vás budeme průběžně odkazovat a o všech dalších aktivitách budeme průběžně informovat.

Letošní Phantoms of Pilsen proběhnou za účasti SECRETS OF THE MOON (Ger), BETHLEHEM (Ger), NEGURA BUNGET (Rom), DORDEDUH (Rom), VULTURE INDUSTRIES (Nor), KRAKOW (Nor), DIN BRAD (Rom), HEIDEN (Cz), THE STONE (Ser), KOZELJNIK (Ser), HROMOVLAD (Sk), PANYCHIDA (Cz), ŽREC (Cz), ET MORIEMUR (Cz), GORGONEA PRIMA (Cz).

Phantom´s Crew - UG metal in Pilsen
www.phantomsofpilsen.cz
www.facebook.com/crew.pilsen
phantoms.booking@email.cz

Kompletní PR

Vložit komentář

Zkus tohle