Novinky z tábora Epidemie Records

novinka

Martin Čech, Epidemie RecordsV létě 2017 jsme spustili zbrusu nový e-shop, který jsme během podzimu ještě dolaďovali a vylepšovali a nyní už vše běží v naprosté parádě. Přesvědčit se můžete na www.epidemie.cz

Ve čtvrtek 8.2.2018 vyjdou dva nové tituly. Nové album finského projektu JÄÄPORTIT a debutní album nového českého projektu ELBE. Předprodej obou titulů jsme již odstartovali v našem e-shopu.

Turné Svlékni tmu 2018 - kapely DYING PASSION, ELBE a BETWEEN THE PLANETS se během února a března představí na devíti klubových zastávkách. Podrobný rozpis koncertů naleznete na našich stránkách.

FORGOTTEN SILENCE - Kras. Ano, Forgotten Silence vydají své nové, dlouho očekávané album u Epidemie Records. Stane se tak na přelomu března / dubna.

25 let Epidemie Records. 25 let není zrovna málo. Redaktor Rádia Wave Viktor Palák ve svém pořadu Echo přináší průřez naší historií. Pokud máte 60 minut času a chcete se s námi ohlédnout zpět, můžete poslouchat zde https://wave.rozhlas.cz/martin-cech-z-epidemie-records-desku-forgotten-silence-jsem-touzil-vydat-6675296

Vložit komentář

Zkus tohle