Nové desky a smlouvy pro Beheaded, Serpentine Path, Pro-Pain, General Surgery a Bleed From Within

novinka

♫ BEHEADED připravují na 06/11 pro Unique Leader Records desku Never To Dawn, produkci si zajistili v domovském (maltském) Temple Studios, mixáž proběhne v 16th Cell Studio (Řím). První ochutnávka se jmenuje Elapsed In The Vortex Of Extinction. (peklo začíná na stopáži cca 4:30)

Sestava: Frank Calleja – vocals, David "Cejca" Cachia – bass, Omar Grech – guitar, Robert Agius – guitar, ChrisBrincat - drums

11/09 vyjde u Relapse Records debut doom metalistů SERPENTINE PATH, kde se sešli tři členové Unearthly Trance a Tim Bagshaw (basák/kytarista Electric Wizard / Ramesses).

Pro-Pain - Straight To The DomeGeneral Surgery♫ PRO-PAIN propadli kouzlu chicagského nezávislého vydavatelství Goomba Music, CD Straight To The Dome se točilo v Little Creek Studio (Gelterkinden, Švýcarsko) s V.O. Pulverem, vyjde 25/09.

♫ GENERAL SURGERY nachystali další sedmipalec – gore nakládačka Like An Ever Flying Limb vyjde na podzim jak jinak než u Relapse Records, točilo se minulý rok ve Stockholmu v domovském Audiogrind Studio. Živě budeme moci popatřit již za týden na Brutal Assault 2012.

Century Media Records přislíbili spolupráci skotským BLEED FROM WITHIN, třetí deska už má hotové bicí a vokály, o zvuk se stará Romesh Dodangoda (Funeral For A Friend, Motörhead, Lost Prophets). Hostem bude Adam "Nolly" Getgood z Periphery, který nahraje kompletní kytary.

Pro iPhone vyšla nová hra Black Metal Man, která si za cíl klade oslovit blackmetalovou komunitu – v SinSquid se totiž rozhodli udělat netradiční hru, byť založenou na klasickém „hit and run“ scénáři – tentokrát ale v opačném směru, kdy musíte svého bubáka schovat do nejhlubší díry v pekle, aby na něj nedosáhlo světlo. (Download)

Vložit komentář

LooMis - 06.08.12 20:35:13
já neasi a BMM si budeš moct dát při Immortal :-)
bizzaro - 06.08.12 11:07:26
poslouchal jste nekdo ty Beheaded? misty to zni fakt dobre. zato pico dalsi P-P :D Black Metal Man je asi prvni duvod, proc bych mohl iPhonu uvazovat :)

Zkus tohle