Na Brutal Assault jsou nově potvrzeni Suffocation, Demolition Hammer a Architects

novinka

Demolition HammerFanoušci black metalu musí být touto dobou s podobou sestavy již nadmíru spokojeni, tentokrát potěšíme zejména příznivce kovu smrti!

Švédští smrtonoši AEON nedávno připomněli světu na svém turné s Cannibal Corpse, že je stále třeba s nimi počítat jako s ničivou silou. A to samé platí pro kapelu, která se točí okolo Terrance Hobbse, patrně jediného deathmetalového kytaristy, který sdílí holiče s Predátorem… Kmotři NY/DM subžánru SUFFOCATION jsou vskutku stále naprosto devastující kapelou i přes (nebo právě díky) nedávné změny v sestavě. Zatímco krypty pod Josefovskou pevností jsou stále ještě zmrzlé, my už vám můžeme prozradit, že se v létě budou otřásat pod nehynoucí inovativní kanadskou brutalitou v podání CRYPTOPSY! Hlavní město vražd a ozbrojeného násilí v USA Chicago vyšle své zástupce MACABRE, aby předvedli své kusy o… překvapivě vraždách a zejména jejich pachatelích.

Zatímco dnes drží pomyslnou pochodeň ozbrojeného násilí Chicago, navrátivší legendární DEMOLITION HAMMER připomenou, jaké to bylo, když Epidemic of Violence zažíval New York! A kromě špičky podzemního amerického old school thrashe máme na seznamu taky třešničku na dortu současné americké thrashové scény v podobě HAVOK!

ROTTEN SOUND opět rozpoutají severskou grindcorovou vichřici, jíž se zatím stále nic nevyrovná, zatímco jejich krajané WOLFHEART předvedou opačnou a tklivou finskou náturu se svým melodickým death metalem. Vedle nich budou na BA 2017 debutovat taktéž zasmušilí němečtí black metalisté DER WEG EINER FREIHEIT.

A na závěr kapela, kterou není třeba představovat, britští ARCHITECTS se vrací na náš festival, tentokráte již čertužel bez zemřelého kytaristy Toma Searleho.

Vložit komentář

bizzaro - 15.01.17 23:04:52
Bizzaro: Ty si to asi pletes s hodne nepovedenyma Disharmonic Orchestra, co? DH nic regulerniho nevydali od Time Bomb. Jinak by to mohla byt slusna thrashova metelice, uvidime...
no jasne ze jo, jsem dement :D
MXL - 15.01.17 15:25:31
Bizzaro: Ty si to asi pletes s hodne nepovedenyma Disharmonic Orchestra, co? DH nic regulerniho nevydali od Time Bomb. Jinak by to mohla byt slusna thrashova metelice, uvidime...
DR - 15.01.17 09:41:55
Oni něco vydali? Problém je v tom, že od členové DH nikde od těch dob nehráli...
DR - 14.01.17 17:36:18
Tomu comebacku DH nerozumím, ale EoV stále těžce vládne. Tak snad top nebude průser...

Zkus tohle