Metalgate uvádí nové album Dymytry Neonarcis

novinka

DymytryPražská maskovaná formace DYMYTRY brázdí česká pódia již nějaký ten pátek a patří k našim nejúspěšnějším tvrdým kapelám současnosti. Svůj řízný, místy až pochodový hard rock označují za "psy-core". Ten se v jejich podání vyznačuje českými, často sarkastickými texty, které vždy tnou do živého, mohutným tahem na branku a zapamatovatelnými refrény. Za dobu své existence si získali velký respekt zejména ze strany českého publika, a tak je jejich koncertní diář naplněný k prasknutí jedním festivalovým vystoupením za druhým. Nyní vám po dva roky starém úspěšném albu s výmluvným názvem "Neser!" skvadra servíruje ve spolupráci s MetalGate Records svůj druhý počin jménem Neonarcis.

Kapelu DYMYTRY založil Jiří Urban ml., syn kytaristy české legendární skupiny Arakain, který je zároveň členem projektu NoidVáclava „Noida“ Bárty. Bubeník  DYMYTRY  Miloš Meier , známý bicí virtuóz, zase dělal společnost takovým celebritám, jako je Aneta Langerová, Michal Pavlíček z Pražského Výběru nebo Kamil Střihavka. Sbírka Neonarcis bude obsahovat skladby v českém jazyce ověnčené nápaditým obalem s fiktivním řečníkem kázajícím z piedestalu dychtivým ovcím o párcích a pivu. Ať si každý domyslí, co tím mají DYMYTRY na mysli! Jako vždy, i na albu Neonarcis nabízí svůj řízný rock s texty týkajícími se ožehavých společenských témat.

Album "Neonarcis" vychází na CD, v digipack provedení s 24stránkovým bookletem. K dostání bude prostřednictvím webu www.metalgate.cz a na vybraných prodejních místech, jejichž seznam naleznete tamtéž.

Křest alba proběhne v Retro Music Hall dne 27.9.2012. Jako hosté vystoupí Václav „Noid“ Bárta, roztleskávačky z České asociace amerického fotbalu – tým Fighters, na křestu budete moci vidět i  bubenickou show. 

www.dymytry.cz
www.metalgate.cz     

Vložit komentář

Zkus tohle