Masivní update kapel Brutal Assaultu s Dimmu Borgir, Anthrax nebo Cult of Luna

novinka

Pojďme toto oznámení otevřít s blackmetalovou bouří! Po sedm dlouhých, skoro až nekonečných let jsme čekali na znovuzrození jedné z největších blackmetalových kapel a síly se konečně spojily v ten nejlepší čas, na výročí 25 let od vzniku. A nyní přijíždí DIMMU BORGIR se svojí novotinou Eonian zdecimovat josefovskou pevnost!

Bráni jako pionýři industriálního metalu, se směsicí těžkotonážních kytar a omamných bicích smyček, GODFLESH zaplní pódium svojí špínou protkanou hudbou. Brutal Assault také představí duo thrashmetalových ikon, které nepotřebují delšího představování, a to sice ANTHRAX a SACRED REICH! Spolu s nimi crossover-thrashoví miláčci IRON REAGAN a jedno z nejpevnějších jmen na scéně PRONG.

Z b-čkových filmů a osmdesátkových televizních pořadů nám atmosféru a hudební podkres vyčarují francouzští mistři CARPENTER BRUT! Můžeme se tedy těšit na tajemné zasvěcení do BRUTální smyčky omamných tónů z říše Johna Carpentera.

Satanistické audio násilí nám budiž představeno z rukou francouzských šílenců ANTAEUS. Pro fanoušky moderního death metalu s lehkou směsicí hardcoru tu máme vynikající VENOM PRISON v čele s charismatickou Larissou Stupar, dále jejich souputníky z Británie, ANNOTATIONS OF AN AUTOPSY a Australské brutalisty THY ART IS MURDER, kteří jsou momentálně jednou z nejžhavějších kapel na poli moderního death metalu.

Exotickou vsuvkou, která momentálně obráží celý svět a zanechává posluchače a diváky ve strnulém úžasu, budou CRYSTAL LAKE z Japonska, kteří nasadili pro ostatní žánrově podobné kapely neuvěřitelně vysokou laťku s jejich deskou Helix.

Pokud si myslíte, že pro vás máme až přehršel energické hudby, jste na omylu, protože to stále není všechno! Úderní hardcoristé GET THE SHOT nám budou mít rozhodně co říct během své valivé show, stejně jako noiseoví králové DAUGHTERS, kteří k nám přijíždí zahrát - jako na jeden z mála festivalů - svojí exklusivní show!

Jako o souputnicích DAUGHTERS můžeme dozajista hovořit i o švédských vizionářích, o jejichž koncertech se šíří jen samá superlativa a Brutal Assault nebude chybět na jejich krátké soupisce. Jedná se o CULT OF LUNA! Doporučujeme nezmeškat jejich krásnou audio-vizuální show napěchovanou pestrou škálou emocí. Další kapelou pro všímavé obecenstvo budou dozajista progresivní THE OCEAN, američtí vlajkonoši moderního djent/prog metalcoru AFTER THE BURIAL a norští avantgardní MANES.

Můžete se také těšit na vycházející hvězdu dánské scény SLÆGT a na jejich epické pojetí blackened heavy metalu, nicméně bez jakýchkoliv žánrových omezení, když dojde na lámání chleba. Dále vám také přinášíme deathmetalové harcovníky TAPHOS, krásnou Anneke van Giersbergen s jejím projektem VUUR. Ještě jsme pro vás přichystali praotce zasmušilého doomrockového žánru s více jak třicetiletou kariérou, kteří momentálně prožívají zmrtvýchvstání. Řeč je samozřejmě o THE OBSESSED!

Nakonec máme přeci jen jednu smutnou zprávu, a to sice vyškrtnutí A PALE HORSE NAMED DEATH, kteří se Brutal Assaultu nemohou z technických důvodů zúčastnit.

Současná soupiska kapel na BRUTAL ASSAULT 2019 vypadá takto:
ABORTED, AFTER THE BURIAL, ALIEN WEAPONRY, AGNOSTIC FRONT, ANNAL NATHRAKH, ANATHEMA, ANNOTATIONS OF AN AUTOPSY, ANTAEUS, ANTHRAX, CARCASS, CARPENTER BRUT, COUNTING HOURS, CRYSTAL LAKE, CULT OF LUNA, CYTOTOXIN, DEICIDE, DAUGHTERS, DESTRUCTION, DIABLO SWING ORCHESTRA, DIMMU BORGIR, EKTOMORF, ELECTRIC WIZARD, GET THE SHOT, GODFLESH, GUTALAX, HEILUNG, HIGHER POWER, HYPOCRISY, IMMOLATION, IRON REAGAN, JINJER, JUNGLE ROT, KRISIUN, LIONHEART, MANES, MESHUGGAH, METAL CHURCH, MGŁA, MIDNIGHT, MYRKUR, NAPALM DEATH, NECROS CHRISTOS, OF MICE & MEN, OCEANS OF SLUMBER, PERFECITIZEN, PRONG, RAISED FIST, ROTTING CHRIST, SACRED REICH, SAOR, SHAPE OF DESPAIR, SLÆGT ,TAAKE, TANKARD, TAPHOS, TESTAMENT, THE OBSESSED, THE OCEAN, THY ART IS MURDER, TOSKA, UNFATHOMABLE RUINATION, VARGRAV, VENOM PRISON, VUUR, WINDHAND, WOLFBRIGADE a WOE UNTO ME.

Vložit komentář

Zkus tohle