Hradby Samoty III - festival audio-vizuálního umění v Rosicích u Brna

novinka

Hradby Samoty III

Letošní Hradby Samoty zavítají na zámek Rosice u Brna. Zámecký park, divadlo i protiatomový kryt pod zámkem se 6. a 7. července změní na dějiště festivalu Hradby Samoty, který se třetím ročníkem svého fungování rozrůstá na plnohodnotnou dvoudenní akci. Jak už na tomto festivalu bývá dobrým zvykem, čeká vás kromě kempu v krásném prostředí vynikající line-up, výstavy, co-to z divadelního a pohybového umění, vhodně doplněné skvělým jídlem pro vegetariány i masožrouty a pitím, co jen hrdlo ráčí. Experimentální, temně ambientní, rituální, či neofolková hudba v historických prostorách nabývá zajímavý rozměr, který mnohé koncerty již po akustické stránce mění na fascinující hudební zážitky.

Představí se: Attila Csihar s VOID OV VOICES, JOB KARMA, LARRNAKH, STURMAST, PRAYING FOR OBLIVION, SKLO, 900PIESEK, DRÉN, NOISE MORTANNA, LESOM, AKIMBO, SEISMIC WAVE FACTORY, DO SHASKA!, INSTINCT PRIMAL, SEMAI, STOR, DISHARMONY, PHRAGMENTS, METROM, DEEP, PURE, HIEROS GAMOS, OR.LOCK, WERVOLF 78, FRONTIER GUARDS, NENADA, STANISLAV GREŽDO, JAN ŠKOP, MARIJANA LABADIEVA.

Vyplatí se podívat na web, přes který si můžete rezervovat vstupenky v ceně 20 € nebo 500 Kč na oba dny festivalu. Ten je letos limitován na 222 návštevníků, zbývá posledních cca 60-70 lístků.

Kompletní PR.

Vložit komentář

LordSnape - 17.06.12 15:44:02
U toho zámku jsem ještě před pár lety bydlel.. :-)

Zkus tohle