Horrible Creatures vs Brazílie

novinka

Karlovarským thrash/death metalistům se evidentně ve společnosti brazilských kapel zalíbilo. Vloni si tento kvartet střihl výborný koncert s legendou žánru Soulfly v plném Roxy, letos bude tento úspěch podtrhávat hned dvakrát spolu s neméně kvalitními návštěvníky.

Prvním zásekem je koncert na jejich domácí půdě, konkrétně ve Slash Baru v Karlových Varech s kapelou WORST, kde mimo jiné sedí za bicími Fernando Schaefer účinkující mimo jiné v all-star projektu Powerflo. Po roce se chystají HORRIBLE CREATURES zpátky do své domoviny, kde naposledy uspořádali koncert se svými souputníky Walking Beyond z Německa. Koncert s Brazilci se uskuteční 8.6. a doplní jej místní hardcoreoví SHALALEE O.D..

Druhý zmíněný koncert proběhne 12.7. v chrudimském R Klubu spolu s čím dál známějším ryze, ženským thrash metalovým triem, NERVOSA. Celá akce proběhne pod taktovkou Nomad Concerts a dozajista se je na co těšit.

Tím ovšem zajímavá koncertní sezóna pro thrashery nekončí a od konce května do října se objeví na dalších zajímavých místech, jako například na festivalu Rock For People, Metalbarsfestu, Sádekfestu, tribute festivalu In Flames s názvem In Flames We Trust a dalších. Pro více informací sledujte jejich Facebook a Instagram

Vložit komentář

Zkus tohle