Heiden streamují nové album Andzjel

novinka

HeidenProgresivní post/blackers Heiden streamují nové, již deváté album Andzel. Vinyl, CD a merch lze objednávat na kapelním shopu eshop.heidenhorde.com nebo Bandcampu. Obal a grafiku vyrobil kverd & Luděk Řezáč. 

Album pojednává o životě a lidech v Bílých Karpatech, tamní nehostinné přírodě, vnitřních nejistotách a strachu z otázek, na které se mnohdy nedaří najít odpovědi. Sdílení půdy, krve, léčení a vědomostech předávaných po generace.

Tracklist:
1. Nevěřím těm očím
2. V hodině vlka
3. Musím ti tolik říct
4. Září
5. Sviť, měsíčku, jasno
6. Běsů se nezbavíš
7. Patřím sem

Datum vydání: 11. 11. 22 u Magick Disk Musick: https://madmusick.cz/online_store

Nahráno: SHAARK Studio
Sound engineer: Pavel Hlavica
Mix/Master: Karl Daniel Lidén (Tri-Lamb Studios)

Heiden z Brna po všem tom post-rockovém snění z minulosti slibují na nové desce Andzjel zas hroty. A své sliby splnili prvním singlem Nevěřím těm očím. Progblacková jízda je jako trnitá cesta zpět v čase. Bicí salvy, texty silně inspirované regionem Bílých Karpat a typicky melancholická mezihra k tomu, aby těch jizev bylo tak akorát. Heiden se plně vrací ke své druhé tvůrčí kapitole, ve které naservírují sofistikovanou čerň a s dokonalým mixem & masterem Karla Daniela Lidéna (Craft, Katatonia, In Mourning, Bloodbath).
Rurální a odtažitý nádech starých chalup je pro naši nadcházející nahrávku zásadní. Spojení s přírodou, které je nevyhnutelné a neokázalé. Atmosférou jsme se na novém albu zaobírali z mnoha úhlů pohledu a jsme rádi, že k výsledku přispěl i fotograf Tom Šrejber, jehož umění obdivně sledujeme dlouhou dobu a který nám vytvořil kapelní foto v tomto duchu, říká k albu kapela.

https://instagram.com/heiden_kapela
https://facebook.com/kapelaheiden

Vložit komentář

Zkus tohle