ETEF 2022 oznamuje: Martwa Aura, Ragehammer, Self-Hatred a Taedifer

novinka

ETEF 2022Zdravíme všechny fanoušky UG metalu! Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na sedmý ročník ETEF – Enter The Eternal Fire festivalu! Ten se uskuteční 22.-23. 7. 2022 ve Volyni v areálu koupaliště v jižních Čechách. Naváže na předchozí ročníky z let 2015-2020 a vrací se po roční pauze způsobené koronavirovými restrikcemi.

Aktuální stav předprodeje vstupenek k 10. 1. 2022:
- první edice 50 ks za 700 Kč byla již rozebrána
- z druhé edice 100 ks / 800 Kč zbývá posledních pár kusů, brzy dojde k navýšení ceny
- ano, výše vstupného proti předchozím ročníkům je vyšší, ale stejně tak vzrůstá počet kapel i jejich renomé a celkově musíme také do cen promítnout vyšší náklady za služby s festivalem spojené. Věříme, že tuto situaci chápete, za což vám děkujeme, stejně jako za velký zájem o náš festival.

Pokud chcete pořídit vstupenky za akční ceny, neváhejte. Aktuální ceny sledujte na webu festivalu http://www.etef.cz/vstupenky.html, kde je možné lístky objednávat.

Happy Hell New Year… Nemůžeme začít nový rok jinak než pozitivním způsobem. Funeral black metal meditace polského uskupení MARTWA AURA zasáhne ETEF 2022. Jejich ponurá a hnilobná energie nás transcendentálně vtáhne až za bránu života a seznámí všechny se smrtí. Čerstvě mají za sebou úspěšné evropské turné s krajany MGŁA a MEDICO PESTE, což je pomyslnou pečetí kvality jejich nejčernějšího řemesla. Rozhodně stojí za to ponořit se do jejich stávající tvorby, nejen do aktuálního alba „Morbus Animus“ (2020). V létě ve Volyni prostoupí vaším tělem i myslí infernální aura a magnetismus záhrobí se známkou MARTWA AURA.

Inspirováni pekelnými bohy z VENOM, SODOM, BATHORY či IMPALED NAZARENE. Na ETEF přinášíme blackened thrash bez kompromisů a slitování v podobě squadu RAGEHAMMER z polského Krakova. Od jejich prvního dema „War Hawks“ (2012), přes debutové album „The Hammer Doctrine“ (2016), od raných koncertů v místních hospodách a klubech až po sdílení pódia s takovými těžkými váhami, jako jsou DESTRÖYER 666, ANGELCORPSE, TOXIC HOLOCAUST nebo CANNIBAL CORPSE, se desetiletí trvající cesta RAGEHAMMER zdá jasnější než-li kdykoliv předtím. Po čtyřech letech studiové nečinnosti se kapela vrátila ve stejné sestavě a zaútočila na jistou smrt stejnojmenným albem „Into Certain Death“ (2020). V létě to bude na ETEF pódiu mega pekelná pařba.

Musíme i trochu zadoomit. Tvorba plzeňských SELF-HATRED staví na kořenech české doommetalové scény z let devadesátých, jejichž odkaz kombinuje s doom/blackem, přesahujícím až k depressive blackovým a post/blackovým náladám. V sestavě figurují lidé, kteří působili v DISSOLVING OF PRODIGY, SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, LLYR a personální propojení panuje s ET MORIEMUR a SOMNIATE. První dvě alba „Theia“ (2016) a „Hlubiny“ (2018) vyšla u respektovaného ruského doomového labelu Solitude Productions. Aktuálně se dokončuje materiál pro desku třetí, kterou bude kapela prezentovat naživo při nadcházejících koncertech.

TAEDIFER. Nová kapela známých tváří, pánů z kapel jako INGROWING, GUTALAX, LOCOMOTIVE, DARK ANGELS, BONE ORCHARD, THE OLD FOUR či BOHEMYST. Tihle ostřílení mazáci hrají poctivý death metal staré školy! Na tento rok je v plánu debutové album prosycené hnilobou a záhrobními melodiemi, při jehož poslechu vám určitě polezou z repráků červi! Volume úplně doprava!

Již dříve oznámené kapely:
CENTINEX // Švédsko // death metal
SADIST // Itálie // prog death metal
GRÁ // Švédsko // black metal
SUR AUSTRU // Rumunsko // folk/black metal
INFERNO // Česko // black metal
BOHEMYST // Česko // bohemian dark metal
EXORCIZPHOBIA // Česko // thrash metal
MALLEPHYR // Česko // black/death metal
NAURRAKAR // Česko // black metal

Další potvrzené kapely budou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace!

https://www.facebook.com/eteffest/
http://etef.cz/

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!

Vložit komentář

Zkus tohle