Brutal Assault nebude mít žetony, ale čipový systém

novinka

wristbandčipV čem všem to spočívá? Nebudete ztrácet papírové žetony, nebudete se párat s jejich odpočítáváním, ale na wristbandu, tedy pásce klasicky navlečené na ruce, budete mít nasunutý čip, na který si budete nahrávat kredity (nejspíš bude možnost i přednabít ho dopředu před festivalem), kterými se následně bude platit. (Na způsob hodinek v akvaparcích.)

Druhá věc s nimi spojená je „access control“, tedy autorizací vstupů, kdy při každém opuštění a vstoupení do areálu bude nutné (BUDE NUTNÉ!) si u turniketu „odpípnout“, jinak při následném vstupu a předchozím neodpípnutí vše budete muset řešit na reklamacích. Zamezí se tak obchodování s páskami a festival bude mít možnost sledovat naplněnost areálu a do budoucna lépe plánovat kapacity.

Další informace v rozhovoru.

Vložit komentář

brutusáček - 02.08.16 17:28:15
uplne najzaujimavjsie ale asi toto i ked clovek aby si to potom ustrazil a neminul tam rovno celu vyplatu :D "si můžete zvolit POVOLENÍ AUTOMATICKÉHO DOBÍJENÍ (NAVÝŠENÍ KREDITU). Nejjednodušší způsob, jak navýšit kredit na vašem účtu je povolení automatického dobíjení. Jestliže váš kredit klesne pod 160,- Kč (5 žetonů) automaticky se nabije o dalších 640,- Kč (20 žetonů).
ty jo..to je ale docela chytrý :DD
Cronic - 02.08.16 16:51:39
celkom obsiahle info k naramkom http://s.brutalassault.cz/content/cashless/FAQ%20CZ.pdf uplne najzaujimavjsie ale asi toto i ked clovek aby si to potom ustrazil a neminul tam rovno celu vyplatu :D "si můžete zvolit POVOLENÍ AUTOMATICKÉHO DOBÍJENÍ (NAVÝŠENÍ KREDITU). Nejjednodušší způsob, jak navýšit kredit na vašem účtu je povolení automatického dobíjení. Jestliže váš kredit klesne pod 160,- Kč (5 žetonů) automaticky se nabije o dalších 640,- Kč (20 žetonů). Jedině takto si nebudete muset dělat starosti, zdali máte dostatečný kredit na akci a nebudete muset ztrácet čas hledáním dobíjecích stanic, abyste mohli nakupovat v místě konání akce. Předplacená částka bude automaticky stržena z vaší kreditní karty a vy obdržíte emailové oznámení. V případě zůstatku vám tento bude vrácen na kreditní kartu. Jakýkoli zbylý kredit vám bude refundován na váš účet podle pravidel refundace."
Sud - 30.07.16 13:09:41
Samozřejmě, že je to celé o penězích, pozitivní důvody jsou až druhotné.
pro festial je to ztratovy, levnejsi je mit zetony jak doposud
Franta N. - 29.07.16 18:38:02
Už je to tady, všechny očipujou číslem 666, vole, židozednářská diktatura, velká šelma, začátek konce světa. ... Asi praktičtější než lovit po kapsách kartičky.
bf - 27.07.16 14:20:44
Už nepůjde říct, vem mi jedno pivo, panáka.
proč? jediný, co by tě mohlo omezovat je dostatečný kapitál na svém účtu. a dotyčného si můžeš zkásnout rovnou v cash anebo ti koupí pivo příště on.
bizzaro - 27.07.16 13:56:28
že jim ho někdo udštípne, aby si za cizí prachy mohli nakoupit beery a tak.
tvl, nene, to vas jako napada?
mIZZY - 27.07.16 13:50:55
Imho přibyde i kreténů, kteří se ti budou snažit nějak čornout pásek (já vím, nejjednodušší to není, ale těch lidí, kteří jej nemají problém ztratit, případně si nevšimnou toho, že jim ho někdo udštípne, pár je), kvůli tomu, aby si za cizí prachy mohli nakoupit beery a tak.
dwave - 27.07.16 13:24:39
Proti Budweiser Budvar nic nemám, ale je to další důvod, proč si nedat v areálu ani jedno pivo za celý festival. :/ Už nepůjde říct, vem mi jedno pivo, panáka. Jsem zvědavý, jak se donutíte tísíce lidí nejenom v ranních hodinách, kteří budou společensky unavení, si správně u turniketu odpípnout. Samozřejmě, že je to celé o penězích, pozitivní důvody jsou až druhotné.
bizzaro - 27.07.16 12:07:30
najlepsie este ak by sa dali tie naramky dobijat aj kartou a nebudem musiet zakazdym vyberat cash niekde v meste ak sa vyprazdni bankomat v areali..
snaha o to je
Cronic - 27.07.16 11:54:53
ako osobne nie som proti tomu. technologie idu dopredu tak preco ich nevyuzit. a ak to bude dobre vymyslene a hlavne funknce tak urcite super napad. najlepsie este ak by sa dali tie naramky dobijat aj kartou a nebudem musiet zakazdym vyberat cash niekde v meste ak sa vyprazdni bankomat v areali..
LooMis - 27.07.16 11:53:22
pro brutíka k pivu: já v tom nevidím problém - prostě mi koupíš pivo na svůj čip, vytáhneš bonzblok a zapíšeš: LooMis mi dluží už osm kousků, k tomu 3 klobásy, 4 burgrery a jedny nudle :-) další dotaz ale zní: jak to bude s jégrama? :-) klasika jako vždy za vlastní?
bizzaro - 27.07.16 11:52:23
a dalsia vec ako potom budem vediet kolko tam toho este mam/nemam. vystojim frontu a zrazu pri plateni zistim ze kurva vsak ja nemam kredit
placeni bude probihat: nactes cip, uvidis, kolik ti zbyva, objednas a pri placeni pipnes podruhy, tak budes odecitat vzdy ;)
mIZZY - 27.07.16 11:42:54
Já to vidím tak, že budu mít o to větší důvod si v areálu opět nekoupit ani jedno pivo a žít z venkovních zásob :)
brutusáček - 27.07.16 11:33:11
coho sa ale viac bojim, ze ako sa to bude dat ukontrolovat ze kolko kreditu ti pri pive alebo jedle zoberu, aby si tam nezacalo tak trochu ojebavat, hlavne ked clovek uz bude mat co to pod capicou...
budou mít display jako v marketu :D nebo dostaneš účtenku :D, tak hlavně kvůli EET se to dělá....
Cronic - 27.07.16 11:25:15
nooo neviem neviem, predpokladam ze tam budu vsade na vstupoch/vystupoch turnikety takze inak nez s odpipanim sa ani von nebude dat dostat. takze tam mozu byt potom zbytocne fronty na konci dna, ked bude vela ludi opustat areal naraz... coho sa ale viac bojim, ze ako sa to bude dat ukontrolovat ze kolko kreditu ti pri pive alebo jedle zoberu, aby si tam nezacalo tak trochu ojebavat, hlavne ked clovek uz bude mat co to pod capicou... a dalsia vec ako potom budem vediet kolko tam toho este mam/nemam. vystojim frontu a zrazu pri plateni zistim ze kurva vsak ja nemam kredit a budem sa musiet trepat na druhy koniec arealu sa dobit. no som zvedavy, ako to maju vymyslene.
brutusáček - 27.07.16 11:24:10
a samozřejmě věřím že to bude zadarmo nebo vratku a že první nabití a následné nabíjení bude zdarma, to co jsem se doslechl jak to fungovalo na AC/DC bych asi fakt nechtěl....
bizzaro - 27.07.16 11:21:00
namísto Electric Wizard budou Ufomammut
samozřejmě odpadne ta klasika "tady máš žeton vem mi pivo"
jediny minus, ktery v tom vidim
mIZZY - 27.07.16 11:09:19
No, taky nevím, jestli jsem z toho zrovna dvakrát nadšený.
brutusáček - 27.07.16 11:08:06
"při každém opuštění a vstoupení do areálu bude nutné (BUDE NUTNÉ!) si u turniketu „odpípnout“, jinak při následném vstupu a předchozím neodpípnutí vše budete muset řešit na reklamacích. Zamezí se tak obchodování s páskami " ...jak obchodování, ta páska bude připevněná na pevno ne? kdo si jí sundá tak čau - tedy za předpokladu jestli bude sloužit jako vstupová.... a pokud bude napveno, tak samozřejmě odpadne ta klasika "tady máš žeton vem mi pivo", nejvíc se teda bojím té odbavenosti u jednotlivých stánků, no uvidíme... vtipné bude jak na sebe budem při odchodu, vožralí řvát "hlavně si musíme pípnout" :DD, protože předpokládám, že security to asi každému připomínat nebude :)

Zkus tohle