Brutal Assault hlasí další jména - 1349, Perturbator, Kronos a Mortal Cabinet

novinka

1349Svůj kotel chaosu rozvíří na Brutalu norské blackmetalové tornádo 1349! Stejně tak se do pevnosti vrací mistr potemnělých retro syntezátorů PERTURBATOR, aby představil zbrusu nové album The Uncanny Valley.

Sestavu festivalu doplňují i dvě kapely z odlišného deathmetalového spektra, jmenovitě francouzská brutal death metal drtička KRONOS a italští progresivní veteráni SADIST. Na letošním Brutalu se také představí jedna z nejzajímavějších polských kapel THAW, která za sebou má turné s Behemoth a stylově se pohybuje na rozhraní black metalu, noisu a ambientu.

Z domácí scény sestavu podpoří klasický thrash v podobě DEBUSTROL a nový projekt Františka Štorma z Master's Hammer MORTAL CABINET, který spojuje metal, temnou elektroniku a horrorcore, na němž se podílejí Samir Hauser z Vanessy a rapper Řezník.

Související linky:
www.brutalassault.cz
www.facebook.com/brutalassaultfest
www.youtube.com/brutalassaultfest

Brutal Assault 2016 (sestava aktuální k 16/05/2016):
1349, Abbath, Aborted, Agnostic Front, Ahumado Granujo, Angelcorpse, Animals As Leaders, Antigama, The Algorithm, Archgoat, BEHEMOTH, Birdflesh, Bury Tomorrow, Conan, Coroner, Darkened Nocturn Slaughtercult, Dark Funeral, Dark Tranquility, Debustrol, Defeater, Devildriver, Die Krupps, Disavowed, Destruction, Dust Bolt, Electric Wizard, Embrional, Eskimo Callboy, Exodus, Eyehategod, Gatherum, Gojira, Grave, Gruesome, Hypnose, Chelsea Wolfe, Ihsahna, Immolation, Insomnium, Intervals, In The Woods, Iron Reagan, Jack The Stripper, Jig-Ai, King Dude, Knuckledust, Kronos, Leprous, Lightning Bolt, Lost Society, MASTODON, Mgla, MINISTRY, Misery Loves Co., Mithras, Moonsorrow, Moonspell, Monarch, Mono, Mortal Kabinet, Mutoid Man, Nile, Obituary, October Tide, Omnium, Parkway Drive, Perturbator, Plini, Rebealliun, Sadist, Satyricon, Septicflesh, Shining, Sigh, Sikth, Slagmaur, Taake, Terror, Textures, Thaw, The Black Dahlia Murder, Tribulation, Vektor, Valkyrja, Voivod, Whiplash, Wolfbrigade, Year Of No Light

Vložit komentář

Dreamscythe - 18.05.16 11:18:42
Musim rict ze z tohohle updatu se nejvic tesim na Perturbatora, minule jsem ho promeskal, novy album je dost povedeny, takze bude party :-)
brutusáček - 18.05.16 11:07:39
ale tak uvidíme jaká tahle blbina bude mít přijetí na BA, když dobré, tak to třeba Štorma nakopne k vystoupení MH :-)
bizzaro - 16.05.16 16:43:18
mortal cabinet, výýborně, bude čas lejt
hlavne abys vratil kelimek na misto! Kronos a Thaw hezky! Sadist.. proc ne.. ale jest eneni vsem kapelam konec!
brutusáček - 16.05.16 16:40:17
mortal cabinet, výýborně, bude čas lejt

Zkus tohle