Birds in Row se upsali Cult of Luna a proženou se přes Prahu s novým albem

novinka

285577172_581629193324148_2865613625652534526_n

Francouzské trio Birds in Row na Facebooku oznámilo vydání nástupce titulu We Already Lost The World. Název a datum vydání však nezveřejnilo. 

Za tímto účelem podepsali Birds in Row smlouvu se stále čerstvým labelem Red Creek. Značku založil Johannes Persson z Cult of Luna a Alexis Sevenier z ORA management. Birds in Row jsou jejich prvním úlovkem. 

Francouzi velikány Deathwish opustili po dlouhých deseti letech. „Dlužíme jim více, než jsme si kdy dokázali představit. Jsme vděční, že nás nechali jít cestou, kterou jsme si vybrali,” píší Birds in Row. 

„Snažili jsme se tvořit hudbu, aniž bychom věděli, zda to ještě vůbec má smysl,” popisuje údajně násilný proces tvoření v časech pandemické izolace uskupení z Lavalu. „Začali jsme psát o depresi, duševním zdraví a jeho přímé vazbě na politiku a sociální interakce.”

Birds in Row představují ukázku v podobě singlu Water Wings. Skladba obsahuje unikátní hudební iniciály Birds in Row, díky nimž na sebe s We Already Lost The World upozornili natolik bouřlivě, že si jich všimli i samotní Alcest.

Svůj stylový post-hardcore/screamo představí Birds in Row v pražském klubu Underdogs' 18. října. Pořádá Obscure Promotion. FB událost zde

Vložit komentář

Zkus tohle