DIOCLETIAN, ALTARS ABLAZE

Akce

DIOCLETIAN jsou bezpochyby jedním z nejkultovnějších black/death metalových komand. Na jejich rané desky (Doom Cult, War Of All Against All, Gesundrian) přísahají hordy black, death a warmetalových elitářů po celém světě. Letos jim vychází nové album Inexorable Nexus, které podle prvních ukázek zní jako ANGELCORPSE na steroidech. Vzhledem k zemi původu kapely jsou jejich vystoupení v Evropě velmi vzácná a o to intenzivnější.

ALTARS ABLAZE patří mezi nejvýraznější zástupce tuzemského death/black metalu. Se svým prvním albem – Life Desecration (vydaným v roce 2022 u Lavadome Productions) – dokáží svou nekompromisností a intenzitou směle konkurovat zavedeným jménům. Za kapelou stojí pětice ostřílených hudebníků, což dává celému projektu jasnou identitu a kvalitu, kterou oceňují nejen žánroví fanatici po celém světě.

V rámci nadcházejícího turné se DIOCLETIAN a ALTARS ABLAZE představí také v Praze (7. května – Underdogs‘), v Banské Bystrici (12. května – Klub 77) a v Ostravě (13. května – Barrák music club).

Pokud vám loni uniklo vystoupení obou kapel na festivalu Prague Death Mass, máte druhou příležitost zažít tuto dvojitou brutální anihilaci, která se nebude již opakovat. 

Upozornění: Nic pro slabé povahy. Buďte připraveni na sonickou a vizuální popravu!

FB události:
Praha 7. květen
https://fb.me/e/4RwgupUOZ

Banská Bystrica 12. květen
https://fb.me/e/4CSYo5HUJ

Ostrava 13. květen
https://fb.me/e/1P3eYRRKW

Vložit komentář

Zkus tohle