Akce

25.11.2022

DEMILICH, KRYPTS, ASSUMPTION, INTO COFFIN, SNĚŤ

Klidně by to mohlo být pokračování Tones of Decay, ale je to prostě regulérní páteční koncert v Underdogs'. Dvě ukrutný tour se střetávají v Praze a vytváří nekompromisní death-doomový kombo!

DEMILICH není třeba představovat, naprostá legenda žánru pojící dohromady technickej a originální death metal s naprosto brutálním a chorobným zvukem a jedinečným vokálem. Demilich jsou zásadní jméno pro právě probíhající deathmetalovou vlnu, co se už od roku 2018 valí napříč zeměkoulí!

S Finama jedou další Finové KRYPTS. Kdo nás sleduje delší dobu, tak mohl registrovat již dva koncerty, co jsme pro ně dělali. Oba dva se odehrály na Sedmičce a v obou případech s brazilcema JUPITERIAN. Na druhém koncertě v roce 2019 s nimi odehrála svojí debutovou show pražská SNĚŤ, která si s nimi po třech letech opět zahraje. Poslední deska KRYPTS "Cadaver Circulation" je pro nás vrchol jejich tvorby a nemůžeme se dočkat, až jí uslyšíme v útrobách smíchovského Underdogs'!

ASSUMPTION letos vydali monstrózní desku "Hadean Tides", s kterou se bez debat zařadili mezi adepty na album roku 2022! FFO: Disembowelment, Winter.

INTO COFFIN jsou německá těžkotonážní ponurost, která totálně sere na to, jestli se ti to líbí nebo ne. Doufají, že ne! V sestavě členové PUTRIDARIUM! Společně se Snětí si letos zahrají na DEATH OVER MEXICO!

DEMILICH (fin) https://demilich.bandcamp.com/

KRYPTS (fin) https://krypts.bandcamp.com/

ASSUMPTION (ita/slo) https://assumption.bandcamp.com/

INTO COFFIN (de) https://terrorfromhellrecords.bandcamp.com/album/unconquered-abysses

SNĚŤ (cz) https://snet.bandcamp.com/


Začátek akce:
Info:
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze