Autor: 60 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť

CSSO - Are You Excrements?

Z Japonska pochází nejedna velice originální a svérázná cházka, ale řekl bych, že s CSSO se nemůže měřit skoro žádná. Věřím, že mnozí z vás znají tyhle grindrockery z některého z mnoha jejich split ataků. Vždycky hrávali veselou směsici extrémního grindu (to zejména na záznamech z živých vystoupení) a neméně extrémního hard rocku a´ la AC/DC. Ačkoli to možná zní bláznivě, dohromady z toho vždy lezla velice poslouchatelná míchanice.
Teď je tu jejich plnohodnotné CD s čisťoulinkým zvukem, a já jsem trošku na rozpacích, jak je přijmout. Na jedné straně je tu bezvadně čitelný zvuk, který hudbě CSSO lichotí. Ovšem na druhé straně ze zajímavé směsice zbyly už jen rockové vybrnkávačky, kvákadla a rytmy s brutalním murmurem. Stále to sice kanálně, ale už to vůbec není takový hukot. Nepovažujte mě za rejpala, ale ty staré prasárny se šíleným zvukem si i teď rád poslechnu, protože občas nestačím valit oči, jak se dá zahrát mix Iron Maiden a Dead Infection…ale teď? Sám nevím, proč to poslouchat. Z pohledu fandy starého rocku, existuje asi tak milion zajímavějších kapel. A jestli celá originalita spočívá v namixování zběsilého mručení s rnr, tak to si poslechněte radši Giulia (Cripple Bastards) jak vykrádá na kompilačce Falafel Grind Amandu Lear…
Ovšem rozhodně bych nechtěl tohle CD nějak obzvlášť trhat, protože je to pořád velice zvláštní, dobře zahrané, originální…ale nějak mi uniká pointa. A co mi jako obvykle strašně pije krev jsou pasáže, kde to jenom tak houká, bzučí a funí, to mě fakt sere. Jo, málem bych zapoměl na krásný obal a velmi podařené bandfoto.

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Csso

aktuálně

diskuze