Autor: 90 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť

32 bands proving that Cripple Bastards suck! - FALAFEL GRIND

Tak i když je tohle CD staršího data výroby, řekl bych, že má cenu o něm napsat pár řádků. Především je to podle mě jedno z nejlepších CD, které Čurby vydal. Veškerá práce na něm odvedená je naprosto profesionální a není co vytýkat. Moc se mi líbí celkové pojetí disku, jako zvěstování nebezké stravy Falafelu, s pózujícími Giuliem a Albertem, kterak se ládují touhle pochoutkou. Parádní je booklet, kde Giulio říká pár slov ke každé ze zde zastoupených kapel. Moc dobrý je obzvlášť digi bonus, kde se dozvíš prakticky všechno, co se CB týká…co dodat?
Hudbně musím říct, že titul mluví jasně. 32 kapel (z krajánků Mrtvá Budoucnost, Gride a Mindlock) ukazuje, že CB smrdí! No, přinejmenším, že ten bordel, který Giulio a Albert vymysleli se dá hrát úplně jinak, šíleně a originálně. Často je to fakt lepší, než originál (i když CB miluju!!!!!). Supr je, když si můžeš porovnat, jak se dá k jedné písničce přistoupit z různých úhlů – třeba Stimmung v podání Mrtvé Budoucnosti a The Buttplugz je naprosto něco jiného (MB rulez, as usuall), nebo Prospetive Limitate v souboji Birdfleish vs. Mindlock vs. Carcass Grinder vs. Parental Advisory. Musím říct, že teprve po tolika různých verzích dokážu docenit, jak moc dobře jsou některý písničky vymyšlený. Mými favority na předělávkách jsou kromě MxBx i Mindlock (ne náhodou kolují spekulace, že Alesh je Giuliův mladší bratr), Total Fucking Destruction, Arturo a smozřejmě Gride. Spousta opravdu výborných předělávek, spousta srandy, zábavy, muziky na dobré úrovni…
V kombinaci s vražedným Your Lies in Check, na kterém je drtivá většina originálů a pořádnou dávkou falafelu nenajdeš lepší dárek pro jakoukoli grindující máničku.
(a je to bez bodu, i kdyz tam nejaky cislo lita)

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

32 Bands Proving That Cripple Bastards Suck!

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze

aktuálně

diskuze