Anette Olzon přepadena, Geezer Butler brání kočky, Bill Kelliher (Mastodon) otevírá zkušebnu, nový label Lifeblood, Inc. (Unearth)

Anette Olzon♫ Bývalá zpěvačka Nightwish Anette Olzon byla v domovském Helsingborgu přepadena, zbita a okradena bezdomovkyní. Smutným faktem je, že se jí pomoci od několika přihlížejících dostalo až do drahné době, kdy celý zápas pouze sledovali.
 
Geezer Butler se postavil za práva koček v New Yorku, konkrétně pak apeluje na zrušení zákona, který umožňuje číčám trhat drápky.
 
♫ Kytarista Mastodon Bill Kelliher otevřel v Atlantě novou zkušebnu pro muzikanty, vedl ho k tomu fakt, že minulý rok tam skončila hned dvě studia Thunderbox a Avatar.
 
Trevor Phipps (vocals, Unearth), producent Shane Frisby (Bury Your Dead, The Ghost Inside, Becoming The Archetype) a Alex Ploegsma (právním se specializací na zábavní průmysl) založili nový label Lifeblood, Inc. (s distribucí přes Entertainment One (eOne)). Mezi první akvizice patří neortodoxní death metalisté THE SCHOENBERG AUTOMATON a metalcore EARTHCALLER.

aktuálně

diskuze