INIQUITOUS DEEDS - Incessant Hallucinations

recenze
gába
Hodnocení:
8.75

Žádná sóla, melodiím a podobným zbytečnostem vstup přísně zakázán. Smažba od začátku do konce, pouze a jenom technická brutalita. A k tomu nejvymaštěnější bdm nápad všech dob.

Iniquitous DeedsGába: Slyš, že Malignancy vyhrotili během hodiny pět brk a šest piv s Defeated Sanity, hodili do přehrávače Perceptive Deception a jali se masturbovat nad přebalem Anatomize.

onDRajs: Tak takhle můj milý přítel hodnotí svůj nejnovější BDM objev. Překvapení přijde jako vždy v době, kdy to nejméně čekáte. Iniquitous Deeds jsou partička hošánků, kterým je kolem 22 let, na bradě pár chloupků, ale v jejich dětském pokojíčku plakáty s Míšou Jacksonem nečekejte. Popis jejich muziky, jak psal Gába, v podstatě sedí. Nečekejte žádná sóla, prim hraje POUZE A JENOM technická brutalita. A to srovnání s Disavowed? Hlavně kvůli jejich nekompromisnosti. Smažba od začátku do konce.

Gába: Bicmen si dal slušnou šlehu koksu namixovanýho s litrem adrenalinu, dostal epileptickej záchvat a zdálo se mu, že se transformoval v nadopovanýho králíčka Duracella. Kytaristovi na každý ruce vyrostl další prst a rozhodl se s pomocí kvadratické rovnice a tyčového mixéru dekonstruovat nejlepší BDM riffy západního pobřeží a blízkého okolí. Basák se prohlásil za introverta a zavřel se i s kytarou v temné komoře. Po týdnu vylezl a naštvaně prohlásil, že padesát technickejch a skřípajících psycho-riffů na jednu skladbu je strašně málo… a pár jich proto ještě přidal. Jediný zpěvák nemohl nic, jen neustále zvracel, a když se mohl konečně nadechnout, začal zvracet znovu.

onDRajs: Incessant Hallucinations opravdu nemohl vymyslet nikdo normální. Běžně chápající jedinec ještě pobere jejich slamovačky á la Defeated Sanity, ale u nich to končí. Dominuje pískací malignoidní riffařina, ale je to rovnější než tvorba zvrhlíků z Yonkers. Tempo je přehroceně rychlé (opět vazba na Disavowed), u typu sypaček si vzpomenu na stylotvornou legendární práci Mika Smitha na Effigy of the Forgotten. Ale tohle je rychlejší.

Iniquitous DeedsGába: Výsledkem toho všeho je deska Incessant Hallucinations, aneb melodiím a podobným zbytečnostem vstup přísně zakázán. 

onDRajs: Přijde mi, že kapela desku odstartuje paradoxně nejslabším kusem. Přes 6 minut dlouhá Merciless Disintegration do zbytku desky ne úplně zapadá. Pak už to jede jako blesk na speedu. Škoda, že skupina nenahodí ještě jedno dvě vybrnkávací intra, jako tomu je mezi posledními dvěma skladbami. Album by to pročistilo a člověk by si od toho masakru trochu odpočinul. Deska každopádně stojí za poslech jen kvůli svému závěru. I kvůli němu mám pocit, že Iniquitous Deeds mají ještě mnohem na víc, než předvádějí na debutu. Poslední riff je ZJEVENÍ! Zní to, jako kdyby Dimebag Darrell vstal z mrtvých, vzal do ruky kytaru a začal hrát jako Ion Dissonance. Riff desetiletí!

Gába: Poslední riff je aspirant na cenu pro nejvymaštěnější BDM nápad všech dob!
 
Hodnocení: Gába 90, onDRajs 85

Vložit komentář

gába - 14.09.18 20:17:54
Orgasmus tohle! Takovejch 40 bpm rychlejš než z deky :-) No tak uděláme společnej vejlet ne? Nezapomenutelnej zážitek! Obzvláště s tím, co jsem teď sklízel :-)
DR - 14.09.18 15:14:18
No, hlavně že jsem to psal do koncertů :-) Ale tohle taky není špatný... https://www.youtube.com/watch?v=XFWpg5gCwYc Gába to pouští dětem na spaní.
gába - 14.09.18 12:24:09
Ty si fakt myslíš, že o tom nevím? :-) Blbý je, že do Drážďan na ně nemůžu, pže nemá kdo hlídat děti. Takže uvažuju vydat se do Brna, nebo Lipsko ještě.
bizzaro - 14.09.18 09:16:57
Gabo, Matt Kilner ted jede s Gorgasm (i do Evropy) https://www.youtube.com/watch?v=AJ_Q9ZGT5QQ
DR - 31.05.16 18:49:30
Brute, Malignancy mají hotový materiál na novou desku, ale nahráno, pokud vím, ještě nemají...
SV - 29.05.16 15:05:37
brutusáček - 26.05.16 10:25:08
ale deska je to dobrá, pěknej prasečák, těším se na další tipy ;-), jak to vlastně vypadá s Malignancy?
A zase tak často do tebe BDM netlačím, jen když se vidíme. Zkus si představit, že bychom třeba byli kolegové v práci :-)
na tohle je šéf imuní, cpu do něj kde co a pořád si valí svoje :D
gába - 25.05.16 20:32:21
tak něco pravdy na tom možná bude :-) I.C. ti nevim no, přijde mi to jen jako komplikovanost pro komplikovanost, nějak za tím nic víc nevidím, ale tak jako zkusím ještě že jsi to ty :-)
bizzaro - 25.05.16 10:59:02
zase tak často do tebe BDM netlačím, jen když se vidíme. Zkus si představit, že bychom třeba byli kolegové v práci :-)
umiram :DDDD ty do tech Bohnic fakt patris! :) btw ty Involuntary Convulsion bys mel jeste raz zkusit, jsou v tom dobry prasarny, ale stejne jak tohle, neni to na poprvy. ale tohle je vetsi silentsvi, to zadna
gába - 25.05.16 08:31:28
Když mi to Gába pustil poprvé, chtěl jsem to CD vyhodit z okna i s ním, měl jsem to za totální píčovinu. Po dvou měsících si u toho rvu vlasy! Stárnu a pravidla BDM jsou tvrdá.
To máš z toho, že jsi ke mně předpojatej a už dopředu si myslíš, že ti pustím "totální píčovinu" :-) A zase tak často do tebe BDM netlačím, jen když se vidíme. Zkus si představit, že bychom třeba byli kolegové v práci :-)
brutusáček - 24.05.16 19:31:31
vy jste mi v Ústí teda pěkní kanáálníci
DR - 24.05.16 17:53:27
Když mi to Gába pustil poprvé, chtěl jsem to CD vyhodit z okna i s ním, měl jsem to za totální píčovinu. Po dvou měsících si u toho rvu vlasy! Stárnu a pravidla BDM jsou tvrdá.
gába - 24.05.16 12:52:25
co to jako proboha je za seznam, nějaký novodobý zlatý stránky ne ??? napočítal jsem 1239 desek, eh... tolik jsem v životě snad ani neviděl lidí a stejně to dá dohromady těch 90, se nebudu tím probírat :-) jako sorry, ale tohle fakt není normální, teď dělám v Bohnicích, tak ti tu zařídím pěkný klecový lůžko :-D
bizzaro - 24.05.16 11:09:46
na druhou stranu ty stejnak všemu dáváš minimálně za 90 :-D
se, ježkovo woko, mrkni, vid? :D http://www.marastmusic.com/Profil/(autor)/bizzaro/(hodnoceni)
gába - 24.05.16 11:01:08
jó koukám, nakonec za pěkných 80, hmmmm... na druhou stranu ty stejnak všemu dáváš minimálně za 90 :-D dneska prudim co? :-) a součástí balení jsou inkontinenční vložky z kožichu polárních ježků s chlupem dovnitř
bizzaro - 24.05.16 10:24:46
ty si ale pejča, ja zverejnuju jen to, co se mi libi? tak to to tu rovnou zavrem :D jako poslech je to ultra narocnej, nenapomaha vubec zvuk, ale propracoval jsem se tim, ty dyku! :) nektery kousky jsou ultra husty, ale necisty uskripany tech bdm, brokovnice je, doufam, soucasti baleni :D
gába - 24.05.16 08:57:50
no nekecej, fakt se to zveřejnilo? hele bizzi to neznamená, že když se ti něco nelíbí tak to budeš záměrně bojkotovat :-D

Zkus tohle