SEKEROMLAT a HNUS UMÍRAJÍCÍ v květnu na miniturné

novinka turné

15. - 18. května se spřátelení blackers SEKEROMLAT a HNUS UMÍRAJÍCÍ vydají na jarní miniturné po krajích českých, ale i pláních zahraničních.

Sekeromlat i Hnus umírající v minulosti již četně spolupracovali. Nejen na koncertech striktně metalových, ale i punkových, neboť obě kapely jsou touto esencí značně nasáklé. Posledním hřebem do společné rakve byl přechod basáka z jedné bandy do druhé. A jelikož obě kapely za sebou mají čerstvé nahrávání nového materiálu, který na tomto tour ještě nebude k dostání, vzájemné propojení se zpečeťuje společným tour, kde Vám z nových materiálů mocně zadují na podiích.

První zastávka se bude konat 15. května v hlavní vesnici východočeského punku a metalu, v NO!SE baru v Bohuslavicích. Tento koncert bude SEKROMLAT o svého hnusného druha ochuzen, leč fanoušci brutální hudby rozhodně o nic ochuzeni nebudou! V tento večer po boku černého konventu vystoupí jejich další přátelé z kruhu temného, a to SUKKHU a také lokální grindoví maniaci ČLOVĚK V PLÍSNI.
FB event: https://facebook.com/events/1333548577330320 

Další den se již cesty SEKEROMLAT a HNUS UMÍRAJÍCÍ protnou. Stane se tak 16. května v klubu Variace v Olomouci. Zde v centru historickém, nedaleko slavných chrámů božích, proběhne mše nejčernější a dalších kapel k tomu nebude třeba.
FB event: https://facebook.com/events/426557746720282 

Pak se konečně temnota převalí přes hranice k sousedům nejbližším, a to 17. května do klubu PINK WHALE v Bratislavě. Na této plovoucí šalupě, pod hradbami středověkými, se bude opět konat dílo špatné! Tentokrát ještě umocněné účastí místních zlověrců TEUFELSMAUER.
FB event: https://facebook.com/events/913654273571558  

Epické zakončení SEMIZ KUNÄLI tour pak bude v dalším srdci historie a legend dávných. A to 18. května v RIFF club v maďarské Budapešti. Na tomto večírku pražské černokněžníky podpoří lokální zabijáci SPECTRAL DESPAIR.
FB event: https://facebook.com/events/1075110703752455 

Vložit komentář

Zkus tohle