Phil Fasciana z MALEVOLENT CREATION v kritickém stavu

novinka nemoc

Nadcházející koncerty Malevolenti odehrají jako trio.

Phil Fasciana, kytarista a letitý vůdce floridských deathmetalistů Malevolent Creation byl hospitalizován na jednotce intenzivní péče v nemocnici ve francouzském Montpelier. Podle lékařů se u něj rozvinul těžký případ bakteriálního zápalu plic, který se mohl rozšířit i do okolních orgánů. Jeho stav byl označen jako kritický.

V důsledku Philovy hospitalizace odehrají ostatní členové kapely - Ronnie Parmer (bicí), Jesse Jolly (baskytara, zpěv) a Chris Cannella (kytara) - zbývající koncerty probíhajícího evropského turné kapely bez kytaristy, počínaje dnešním (pátek 18. července) koncertem v barcelonském klubu Razzmatazz.

Vložit komentář

Ondrajs - 05.08.25 08:50:37
Mazec. A já myslel, že to má z chlastu...
bizzaro - 04.08.25 14:41:22
Dnešní zprávy od Phila: Nejsem si jistý, zda mnozí z vás vědí, co se stalo po našem vystoupení na festivalu IN FLAMMEN Open Air, ale zkolaboval jsem, upadl do kómatu a byl převezen do francouzské nemocnice. Strávil jsem 8 dní v kómatu a téměř 3 týdny na jednotce intenzivní péče. Bylo to šílené, ale přežil jsem a brzy se vrátím domů.

Zkus tohle