První ochutnávku z nového alba Insania servíruje ve formě DIY
videa ze zkušebny v Klímově režii. Insania pokračuje na albu Neo-Noe v míchání
tvrdých kytar s agresivními elektro samply a údernou rytmikou: „Dávka
jedovatých sarkasmů tu má ještě silnější koncentraci než dříve,“ nevergreeny
plivou síru všemi směry, včetně vlastních řad.
Hudebně bude Neo-Noe nejnakopnutější album Insania od dob Trans-Mystic Anarchy - skoro polovina se odehrává v rychlém tempu. Na druhé straně nechybí ani experimenty, jako je např. bezpražcová baskytara použitá ve dvou skladbách nebo zrůdně zkreslené hammondky. Nové tracky vyráží do útoku ze zákopů, do kterých jsme se posunuli s albem Grrrotesky,“ přibližuje textovou i hudební stránku desky Neo-Noe frontman Poly.
Insania na podzim odstartuje Neo-Noe Tour po českých klubech a
pokřtí album v Brně a Praze na těchto koncertech:
23. 1. 2027: Brno - Fléda - křest alba Neo-Noe (host: Zputnik)
4. 2. 2027: Praha - Palác Akropolis - křest alba Neo-Noe (host: Zputnik)
Vložit komentář