INSANIA novým klipem Bude to boj, ale neboj oznamuje vydání desky

novinka video

Nejnovější video je předzvěstí chystané desky Neo-Noe, která vyjde na podzim tohoto roku.

První ochutnávku z nového alba Insania servíruje ve formě DIY videa ze zkušebny v Klímově režii. Insania pokračuje na albu Neo-Noe v míchání tvrdých kytar s agresivními elektro samply a údernou rytmikou: „Dávka jedovatých sarkasmů tu má ještě silnější koncentraci než dříve, nevergreeny plivou síru všemi směry, včetně vlastních řad.

Hudebně bude Neo-Noe nejnakopnutější album Insania od dob Trans-Mystic Anarchy - skoro polovina se odehrává v rychlém tempu. Na druhé straně nechybí ani experimenty, jako je např. bezpražcová baskytara použitá ve dvou skladbách nebo zrůdně zkreslené hammondky. Nové tracky vyráží do útoku ze zákopů, do kterých jsme se posunuli s albem Grrrotesky,“ přibližuje textovou i hudební stránku desky Neo-Noe frontman Poly.

Insania na podzim odstartuje Neo-Noe Tour po českých klubech a pokřtí album v Brně a Praze na těchto koncertech:  

23. 1. 2027: Brno - Fléda - křest alba Neo-Noe (host: Zputnik)
4. 2. 2027: Praha - Palác Akropolis - křest alba Neo-Noe (host: Zputnik)

Vložit komentář

Zkus tohle