Druhé doplnění sestavy Brutal Assaultu 2024 hlásí silné návraty

novinka

Trvalo to celou dekádu, ale line-up Brutal Assaultu konečně vítá smuteční krále MY DYING BRIDE a jednu z pro doom metal klíčových kapel. Ještě o rok déle to do Josefova dalo zabrat švédským veteránům VOMITORY, kteří po 12 letech mají na kontě i nové album. Mezi zdivo pevnosti se též vrátí grindcoristé TERRORIZER, kteří v létě budou přehrávat „World Downfall“, jednu z nejkultovnějších desek žánru, a to s Davidem Vincentem a Petem Sandovalem!

Dále se mezi zdivo pevnosti z 18. století vrací progresivní Ukrajinci JINJER se svou femme fatale Tatianou Shmayluk, irští atmosféričtí instrumentalisté GOD IS AN ASTRONAUT a esenciální deathmetalisté INCANTATION, jejichž hudba v posledních letech velkou měrou inspiruje obrodu old school death metalu.

Ale dost návratů, polovinu bohaté sestavy festivalu tvoří premiérová vystoupení. Ty v aktuálním přírůstku připadnou na Američany NECROT, kteří na povrch vykopávají to, co je na death metalu bavilo v 90. letech, a progresáci BORN OF OSIRIS, jež přispěli k potechničtění a zprogresivnění metalcoru a jeho přerodu v deathcore.

Festival se bude opět konat v Josefově ve vojenské pevnosti z 18. století ve druhém srpnovém týdnu od 7. do 10. srpna 2024 a vystoupí na něm na 130 kapel z celého světa.

 
Nové kapely: Born Of Osiris, God Is An Astronaut, Incantation, Jinjer, My Dying Bride, Necrot, Terrorizer, Vomitory

 
Vstupenky: https://brutalassault.cz
Event: https://fb.me/e/4vumy0d7V
YouTube Movie: https://youtu.be/A3wQ8-PNu2s
Spotify: https://open.spotify.com/playlist/2gPj5boPDxS2wMDe9ReP5v

 
Aktuálně potvrzené kapely: Architects, Behemoth, Bodysnatcher, Born Of Osiris, Brutus, Emperor, God is an Astronaut, Incantation, Jinjer, Left to Die, Legion Of The Damned, Motionless In White, My Dying Bride, Necrot, Terrorizer, Ufomammut, Vomitory

Vložit komentář

Zkus tohle