Břitva 2025 se blíží do finále

novinka awards

Vyhlášení proběhne tuto neděli, 7. června, na Radiu Beat.

Vítězové a ocenění 25. ročníku rockových cen Břitva budou vyhlášeni v neděli 7. června v pořadu Hard & Heavy na Radiu Beat, přesněji v té jeho čtvrtině, kterou v čase 22:00-23:00 moderuje Petr Korál. Reprízu lze pak očekávat v noci z pondělí na úterý.

Výsledkům ankety bude odpovídat náplň pořadu, nabízející to nejlepší z loňského českého metalu, hardcoru či obecně tvrdého rocku. Dojde také na oznámení další trojice historicky významných kapel, které budou uvedeny do Galerie legend, a rovněž vyvrcholí speciální anketa Osobnost scény, která se koná jednou za 5 let.

Širší výsledky vyjdou vzápětí na webu www.cenybritva.cz a dále na stránkách těch médií, které tato anketa zajímá. Rozsáhlé šíření výsledků skrze Facebook proběhne v pondělí 8. 6. v odpoledních až večerních hodinách.

Reflexi výsledků později provede podcast Dva kverulanti, který připravují Olaf a Ziky.

Nominace cen Břitva 2025
Kompletní pořadí ankety Osobnost scény

Vložit komentář

Zkus tohle