Korn už mají termín, George Kollias finišuje sólovku, Krimh u Behemoth, oslava u Sear Bliss, živá plesnivina Autopsy

novinka

♫ Tak noví KORN mají již termín. Pro jedenáctou desku s navrátilým Headem bylo zvoleno datum 24/9. Korn také na jedné tiskovce ve Francii už hráli ukázky ze dvou skladeb - zatím nikde nic neuniklo? 

♫ S vlastní sólovkou, která vyjde s bonusovým DVD z nahrávání, už finišuje i George Kollias, v aténských 9800 Studios s Antonisem Kontozoglou probíhají předprodukční finalizace. Kollias si na desku složil a nahrává vše kompletně sám (vč. zpěvů i kláves) a co se týče bubnů, prý půjde o vůbec největší extrémy, co kde kdy hrál. Ostré nahrávání začíná 15/7.

♫ A když už Kollias, tady ještě jedno video Krimha zaskakujícího teď na pár měsíců u BEHEMOTH. Slaves Shall Serve!

Sear Bliss♫ Pozapomenutí Maďaři SEAR BLISS dali dohromady novou sestavu – do kapely se vrátil trombónista Zoltan Pal, Zoltan Vigh nahradil u kytary Csaba Csejteie, který ale s kapelou bude nadále spolupracovat, za bicí namísto Olivera Ziska zas usednul Csabův brácha Gyula – a chystají se 20tileté výročí oslavit novým albem. V Budapešti na konci roku prý bude velká show! 

♫ Novou desku The Headless Ritual mají plesnivci AUTOPSY, z níž jsou i dva živáky níže – jde o pecky Arch Cadaver a Mangled Far Below.

Vložit komentář

Zkus tohle