Detaily Katatonia, Ne Obliviscaris v tísni, video Myrkur

novinka

♫ Švédští, dříve doommetaloví, nyní progressive/doom rockoví veteráni KATATONIA konečně odhalili informace slibované nové desky. Novinku The Fall Of Hearts vydají Peacevile Records 20. května 2016. O luxusní, melancholický obal se postaral známý ilustrátor Travis Smith. Materiál se zrodil ve stockholmském Studio Gröndahl & Tri-lamb Studio, v němž se o produkci postaral Anders Nyström a Jonas Renkse. Mix a mastering si vzal do svých rukou Jens Borgen (Opeth, Devin Townsend, Ihsahn). Na desce se poprvé projevili nově příchozí hráči Daniel "Mojo" Moilanen (bicí) a Roger Öjersson (kytara). Níže teaser.

♫ NE OBLIVISCARIS, australští progresivní blackmetalisté nejspíš zažívají finanční tíži. Pro to, aby mohli dále pokračovat v turné a poté v činnosti, spustili hudebníci takzvanou Patreon crowdfunding kampaň. Na odkazu níže se dozvíte veškeré podrobnosti, můžete pravidelně přispívat, což skupině umožní dále pokračovat v činnosti, tovněž můžete obdržet odměny.
http://www.patreon.com/neobliviscaris

♫ MYRKUR nestojí. Kapela právě absolvuje evropské turné s post-blackovými Deafheaven, poté ji čeká turné po Severní Americe spolu s polskými Behemoth. Nyní se můžete podívat na nové video k písni Himlen Blev Sort,.

Vložit komentář

Zkus tohle