CVLT Nation X Anniversary Fest: Throane zvukem pohltí i světlo

novinka

Představte si, že vás někdo unese a pak vám opakovaně a velice násilně noří obličej do nádoby se studenou vodou. Plíce se plní smrtící tekutinou, která vám ještě před pár minutami dávala život. Smíření se s kyslíkem coby zrádcovským vrahem po vysilujícím, nekončícím souboji nepřichází. Pouze panika, reflexe bezmoci v utonulém čase. Asi tak by se dala popsat tíživá performance francouzských Throane.

Throane, projekt pařížského vizionáře Dehn Sory (Church of Ra, Treha Sektori, Ovtrenoir, Sembler Death), v rámci online CVLT Nation X Anniversary Festivalu živě představil skladbu Une balle dans le pied vydanou jako singl v minulém roce. 

Dehn Sora opět zkoumá odolnost lidské psychiky formou neskutečného nátlaku. Throane vás budou 13 minut topit v hudební a vizuální depresi bez možnosti nádechu. Zamlžené siluety bez tváří v sevření existenciální prázdnoty posluchači vnitřnímu klidu nedopřejí. Místo toho bude negativní gravitací účinkující zvuk přitahovat vše živé i neživé jako černá díra. A vy budete lapeni v gravitační, existenciální pasti. 

Vložit komentář

Zkus tohle