Brutal Assault potvrdil nové kapely se Soulfly a Cult of Fire

novinka

SouflyMax Cavalera nedávno vydal svoji autobiografii, proto není nutno zde předkládat historii jeho odchodu ze Sepultury a zformování SOULFLY. Nutné je však podotknout, že jsme jeden z mála festivalů, který se může pochlubit Sepulturou i SOULFLY v line-upu stejného ročníku. Stejně tak jsme jediným festivalem, kde svolil zahrát tajemný black metalový kult pod názvem CULT OF FIRE. Na toto privilegium jsme řádně hrdí a můžete se tak připravit na velmi speciální show! Původem z Izraele, nyní však doma v Holandsku jsou MELECHESH, kteří předvedou svůj mezopotámský black metal, ovlivněn Středním východem. Australští  NE OBLIVISCARIS míchaní progresivní metal s klasickými metalovými žánry stejně umně, jako mixují melodiku a extrém. Pro hudební fajnšmekry přivezeme naprostou lahůdku v podobě šamanského rituálu dle tradic bönismu v podání ruského uskupení PHURPA. A nakonec dva reprezentanti americké hardcorové scény  MAXIMUM PENALTY a WISDOM IN CHAINS. Nyní pracujeme na doplňování profilů kapel na našich stránkách, kde jistě můžete objevit něco nového, tak se podívejte!

Vložit komentář

mIZZY - 23.05.15 11:47:58
Mají hrát v kolaboraci nebo jenom jako support na turné? Já jsem si všiml, že s nimi budou hrát na pár zastávkách, nicméně o kolaboraci jsem nečetl ani slovo. Mohlo by být zajímavé je vidět spolu, ale myslím si, že kdyby hráli dohromady, minimálně jedné z kapel by to trochu uškodilo. Přeci jen Sunn O))) to nemohou totálně roztřískat dronem, když by měli být Phurpa aspoň trochu slyšet a zároveň Phurpa asi těžko navodí tak mocnou atmosféru, jako loni v kostele, když do toho budou Sunn O))) hlučet. Ale jo, zajímavé by to určitě být mohlo.
Leif - 22.05.15 09:31:59
Na dalších zastávkách letního turné Phurpa bude hrát v kolaboraci se Sunn O)), tak jsem zvědavý, jestli nás něco takového čeká i na BA. I když, těžko si to dokážu představit, raději bych je viděl v klasické podobě.
gába - 20.05.15 17:37:05
A ještě bych přihodil něco z Aural Hypnox a Cyclic Law :-)
gába - 20.05.15 17:33:09
Phurpa tedy překvápko. Snad to bude dobrý a nebude s něčím kolidovat.
brutusáček - 20.05.15 15:25:11
hahaha Soulfly, který zaručeně už nikdy na brutalu ne? :) tak snad to nebude taková tragédie jako kdysi, kdy se jejich vystoupení dalo hodnotit jako to nejhorší co jsem na BA viděl :)...dramaturgicky by mohli být před/po sepultuře

Zkus tohle