47. Pařát - 3. strana s úvodníkem, info k prodeji na Brutal Assault 2012

novinka

Pařát 47, 3. stranaPokud jste předplatiteli Pařátu a chtěli byste si nové číslo vyzvednout na Brutal Assaultu 2012, ani o sobě nemusíte dávat předem vědět. Zásoby budou dostatečné. Pokud nedorazíte, zašleme v pondělí po festivalu. Pouze pokud byste chtěli přivézt něco spešl ze shopu, dejte nám vědět na redakce@paratmagazine.com. Ovšem to platí i pro ne-předplatitele. Vše na místě rozhodně mít nebudeme, něco jen v omezeném množství, takže pokud máte o něco ze shopu zájem, raději si to dopředu zarezervujte. Klidně se pro to zastavte až v sobotu večer, protože to budete mít jistý. Na místě bude též možné zakoupit starší čísla nebo zřídit předplatné. V areálu festivalu nás najdete na stejném místě jako loni a předloni.

Jako vždy se na www.paratmagazine.com v sekci Pařátshop nemusíte prokousávat stránkou po stránce. Dole vlevo je ikona “mapa webu“, na tu klikněte a vyjede vám heslovitě kompletní obsah. 

Nezapomeňte, že předplatitelé mají při objednávkách nad 500 Kč automaticky 10% slevu. Od 1. června lze také předplatné nově zřídit formou doporučeného rozesílání.

Pokud byste chtěli k novému Pařátu po festivalu ze shopu poslat 1-2 CD nebo tričko, při úhradě předem neplatíte poštovné!

Děkujeme za přízeň, podporu a na festivalu třeba na viděnou!

Vložit komentář

Zkus tohle