SUPPRESSION (Chile)

Akce

Suppression (Chile)
Miscreance (Ita)
Brutally Deceased (Cz) 

2. května 2023, Praha – Modrá Vopice

V úterý 2. 5. 2023 se v Praze v Modrý Vopici představí v rámci Secular Awakening Euro Tour mocní Suppression z Chile a italští Miscreance, které na jediném koncertu v ČR doplní domácí Brutally Deceased.

Techničtější devadesátkový death metal drtící Suppression vznikly již v roce 2012, aby následovali hudební kult kapel, jako jsou Pestilence, Death nebo Obituary. Tihle čerti se přiřítí do Prahy poprvé a moc dobře vědí, jak se death metal hraje. Hvězdy chilské death metalové scény přivezou do Vopice skvělou desku The Sorrow of Soul Through Flesh, která vyšla v loňském roce na Unspeakable Axe Records. Zajímavostí je, že v kapele aktuálně hrají i dva bývalí členové Ripper, kteří nahráli vynikající desku Experiment of Existence.  

Další kapelou, která se tento večer ve Vopici předvede, jsou italští Miscreance, kteří zahrají v ČR poprvé. Můžeme se těšit na nekompromisní technický death metal ve stylu Death, Atheist nebo raných Cynic. Miscreance představí nový materiál z povedené a velmi dobře hodnocené desky Convergence, která v loňském roce vyšla na labelu Unspeakable Axe Records. Novinkou je, že se kapela dostala pod křídla labelu Season of Mist. Těšte se na uctívání Chucka Schuldinera po Italsku! 

Celý večer jako support tohoto skvělého balíčku odstartuje léty prověřená death metalová smečka Brutally Deceased. Kapela v Praze delší dobu nehrála, a tak budete mít jedinečnou možnost je vidět opět naživo s aktualizovaným playlistem, který kromě klasických skladeb bude obsahovat novinky, které se objeví na další desce. 

Running order:

20:00 – 20:40 Brutally Deceased
21:00 – 21:40 Miscreance
22:00 – 23:00 Suppression

Vložit komentář

Zkus tohle