PLURALS (uk)

Akce

Plurals jsou striktně improvizační projekt proměnlivého složení, v současnosti usazený v anglickém Brightonu. Stálý člen je ovšem Daniel W J Mackenzie známý též jako Ekca Liena, který pod oběma jmény dlouhodobě vydává působivé, převážně ambientní nahrávky. Plurály neboli množná čísla jakoby odkazovaly k vrstvení zvuků Musique concrete, hluků a droneových ploch v jejich tvorbě. Každé prostředí, každé místo má svoji specifickou, i když proměnlivou zvukovou stopu. Zvukové koláže Plurals vytváří stopu, která by snadno mohla patřit konkrétnímu místu po zkreslení vzpomínkami a asociovanou náladou, přitom ale vzniká přímo před vámi.
Při vystoupení Plurals tak můžete být svědky vzniku hypnotického vlnobití vzpomínek na neexistující místa přešlapujícího mezi ambientem a civilizovaným hlukem. Přístup a zvuk Plurals jim zajistil vystupování a spolupráci s celou řadou experimentálních projektů, z nejznámějších nepochybně stojí za zmínku turné s kanadskou Nadjou a společnou desku s Aidanem Bakerem z roku 2013 nebo nedávnou kolaboraci s Jasmine Guffond, která má mj. dvě povedené sólovky na Sonic Pieces. Každou chvílí pak očekáváme novou desku Plurals na Silken Tofu.
https://plurals-drone.bandcamp.com/

White Wigwam je nejzamlklejší aktér neviditelné scény kolem vydavatelství KLaNGundKRaCH. Dříve působil ve skupině Kaspar von Urbach, dnes je vedle svého sólového projektu především součástí skvělých Rouilleux. Svojí minimalistickou elektronikou dokáže vystavět jak výhružné, táhlé plochy, tak i dunivou ozvěnu diskotéky z opuštěného sklepa.
https://whitewigwam.bandcamp.com/

Jednota tentokrát ve složení: ][Cáry mlhyLetmo ProductionsMarastMusic.
Datum: 20:00, 7/3/2018
Adresa: Punctum, Krásova 803/27, 130 00 Praha 3-Žižkov
Vstupné: 200,- pouze na místě

Vložit komentář

Zkus tohle