Nod Nod + Ubožák

Akce

... prostor je to potemnělý, osvětlený jen luxferami. Zdi polepené kachličkami a vzduch prosycený zatuchlostí a chlorem. Neznáme jiný prostor, který by tolik evokoval opuštěné psychiatrické léčebny a sanatoria. Vše podtrhuje celková zpustošenost a zašlé zbytky původního vybavení jako jsou vany, sprchy a nápisy. UDRŽUJTE HLUK!

Nod Nod kombinující melodický hardcore s velmi vypjatým ženským vokálem ve stylu Julie Christmas na každém koncertě ukazují, jakou mají sílu. Bez větších problémů dokáží svým nasazením, souhrou a propracovanou hudbou zastínit kdejakou zahraniční kapelu, se kterou hráli. Nod Nod nejsou jen ozvukem nějaké módní vlny, jsou svébytnou kapelou s vlastním zvukem a tváří.

Plzeňští Ubožák pocházejí ze zcela jiného zázemí. Personální spřízněnost s grungeovými Sunstroke nelze přeslechnout, avšak nejde o žádnou prvoplánovou mlátičku s blonďatým modrookým frontmanem. Hlavní Ubožákovou devízou je úzkostná a sklíčená, takříkajíc sklepní atmosféra. Poučenost hardcorem a moderním metalem je také více než zřetelná. A čím jiným doplnit tak hutnou a temnou hudbu než výkřiky o tom, že je mi zima a mám strach doplněné sklepním humorem.

Nod Nod:
 bandzone.cz/nodnod
 Ubožák:
 bandzone.cz/ubozak

Koncert se bude konat na adrese Bubenská 1, Praha, poblíž metra Vltavská...

více info o místě konání atd. na: 
http://www.facebook.com/doublebrackets

Vložit komentář

  • Zkus tohle