Euroblast Tour 2012 v čele s JEFFem LOOMISem

Akce

Euroblast Tour 2012

Jeff LoomisJEFF LOOMIS (usa)
MONUMENTS (uk)
VILDHJARTA (swe)
STEALING AXION (usa) 

Euroblast je vyhlášený festival metalové progrese, který se již od roku 2008 pravidelně koná v německém Kolíně nad Rýnem. V minulých letech dosáhl takové prestiže a návštěvnosti, že se letos jeho organizátoři rozhodli představit jej v rámci Evropy formou pětadvaceti samostatných koncertů.

Celá akce tak dostala název „Euroblast Tour 2012“ a v čele s kytarovým géniem JEFFEM LOOMISEM a kapelami MONUMENTS, VILDHJARTA a STEALING AXION se zastaví také v Praze, konkrétně 10. listopadu v klubu Nová Chmelnice.

Monuments

Headlinerem celého podniku je nepřekonatelný americký multiinstrumentalista JEFF LOOMIS, známý především ze svého působení v kapele Nevermore. V rámci turné Euroblast bude zejména propagovat svou skvělou sólovou desku „Plains Of Oblivion“, na které jenom  potvrzuje, že je po právu považován za jednoho z nejtalentovanějších metalových kytaristů historie.

VildhjartaJEFF LOOMIS je také nevyčerpatelnou studnicí inspirace pro řadu progresivních kapel, mezi které patří britští MONUMENTS, Švédové VILDHJARTA a Američané STEALING AXION, kteří se taktéž představí na pódiu renovovaného klubu Nová Chmelnice.

Dveře klubu se veřejnosti otevřou v 19.00h, koncert začne zhruba o půlhodinu později. Vstupenky jsou stále k dostání ve všech běžných předprodejních sítích, bližší informace na webu www.obscure.cz

www.euroblast.net
www.novachmelnice.cz

Vložit komentář

DW - 09.11.12 14:09:30
deš?
bizzaro - 09.11.12 13:23:17
zitra od 16:45-18:00 bude Jeff Loomis (firemní hráč kytar SCHECTER) na prodejně MUSIC CITY. Podpisovka, možnost Jeffa vyzpovídat, odvážnější si mohou zajamovat, budou se zkoušet novinky kytar SCHECTER, bude se točit, bude to paráda...

Zkus tohle