Akce

24.03.2023

UŽ JSME DOMA, OTTONE PESANTE

OTTONE PESANTE na českém minitour v Plzni, Ostravě a Brně doprovodí v extrému alternativně laděné spolky GRIDE a MASÁŽ (v Ostravě ještě MASSOLA), v Praze to bude tuzemská avant-rocková legenda UŽ JSME DOMA.

OTTONE PESANTE svůj zvuk postavili na souzvuku trubky a pozounu doprovázených zběsilými bicími. Ne, to není vtip. Trubka, trombón a bicí mohou dohromady znít opravdu heavy a avantgardně znějící jazz-brass-metal trio dělá ne jeden, ale dva kroky za tradiční představu o extrémní hudbě.

Samozřejmě, jsou zde silné vazby na metal, ale zároveň i na další hudební světy jako klasická moderna, experimentální hudba, doom nebo jazzcore. OTTONE PESANTE si tak dokázali získat respekt nejen jazzové, ale i metalové scény, což potvrzuje např. jejich loňské vystoupení na Brutal Assaultu, kde svým setem vyrazili nepřipraveným dech. To, co totiž dokáží vyplodit se svými instrumenty, je famózní zábava s nadhledem, která osciluje mezi genialitou a šílenstvím.

V Praze předskočí UŽ JSME DOMA, kteří hrají hudbu, jakou v České republice ani v zahraničí nenaleznete. Je punkově divoká, naléhavá, zároveň kompozičně náročná a do detailu propracovaná s nadčasovými texty. Typický je zvuk trubky, sbory, neuvěřitelné tempo a živá vystoupení, která oplývají silnou energií a humorem. Snad i proto s nimi jejich publikum nestárne.

FB event: https://fb.me/e/3teTGhFmQ
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/538


Začátek akce:
Info:
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze