Autor: 80 Uživatelé: 68 Tvé hodnocení: hodnoť

NATRON - Bedtime for Mercy

Ale ale, spaghetti US brutal death??? Je pravda že tato odrůda metalové hudby je momentálně velmi populární, takže kvalitní skupiny nepochází jen ze země s infantilním prezidentíkem - juniorem. Natron mají tu výhodu, že Cd vydali u Holy Records, která je známá spíše orientací na atmosféričtější a zadumanější skupiny, ale co se týče kvality, s Natronem, určitě vedle nesáhli. První co vás na první pohled zaujme je neuvěřitelně luxusní digipack (kdo viděl poslední Septic Flesh ví své...), který po rozložení měří přes 70 cm !!! dalo by se říci, že ke koupi tohoto alba svádí už jeho slušivý kabátek to ale není vše!!! Návdavkem obdržíte brutálně death metalovou smršť, která neztrácí na razanci ani neumětelstvím, ani neoriginalitou, jak tomu většinou bývá.
Už tímto jsem tedy naznačil, že skupina Natron je podle mého pohledu nadprůměrná Natron má totiž hned na první poslech několik aspektů, které je odlišují od jiných skupin, především je to použití disharmonických riffů, podobných na Meshuggah, dále vcelku originální vokál a navíc budou letos v Trutnově !!! takže si je nenechte ujít alespoň naživo, jasný???

Názor: Vanena: Dost poctivá záležitost někde na půl cesty mezi Iniquity a Nasum. K tanci i poslechu s několika dost ozvláštňujícíma prvkama. 7

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Natron

aktuálně

diskuze