Autor: 80 Uživatelé: 80 Tvé hodnocení: hodnoť
Hate Campaign

DISMEMBER - Hate Campaign

Tak miláčkové, pro dnešní retro jsem si vybral Dismember. Zatím asi poslední dílko, Hate Campaign, které mám tu čest mít ve své sbírce. Seversky-švédsky-dnes-už-ne-Jöteborgský death metal no. 1!
Na tuhle muziku mají Švéďáci monopol!!! Album jsem ze začátku žral, díky chytlavým momentům!!! Později mi zmíněné chytlavé momenty začaly užírat trpělivost a nudit mě!!! Co se divíte?! Každý deather nějak začínal!!! S rostoucími zkušenostmi jsem začal chytat tempo, logické spojky, švédsky-sekací riffy a konečně texty!!!!!!!!!!!!!!!
Na albu je celkem 11 hymen švédského chrastítka """ Takhle husté šlágry jste mohli slyšet před dvanácti lety se spolky Dismember (aha), Unleashed atd.!!! Tohle album by stálo za koupi i kdyby tam byl jenom třetí kus, pojmenovaný Beyond Good and Evil!!! S výslovností pana Kärkiho znící Blood, Good and Evil!!! Ale ona tam tahle super hymna není sama!!! Aby mohli švéďáci udělat s posluchače řešeto, museli zkomponovat (doufám, že z je správně!!!) ještě pár hitů, konkrétně : Enslaved to Bitterness, Mutual Animosity, Patrol 17, Thanatology a závěrečnou/titulní Hate Campaign!!!
Nejlepší texty jsou všude, speciálně Thanatology (zabívající se... ale hovno taky bych vám všechno vykecal)!!! Vychutnejte si refrén v Patrol 17. Sóla jsou všude a obohacují, neotravují!!! Obal taky ujde, booklet je udělaný trošku levně, ale grafika je pěkná... takže vlastně zas tak levně asi ne!!!
Na poskládání a vrstvení je vidět, že hoši se věcí zabývají již čtrnáct let!!! Chrastítko se může zdát ke konci trochu unavené, proto možná zvolnili pánové z Dismember tempo a Hate Campaign si vychutnávají, r(a)ff po r(a)ffu!!! Skvělý chrastivý rock'n'roll, promiňte death'n'roll (hehe)!!!
Zvuk je na UG poměry ve Švédsku ucházející!!! Neznalí se musí zaposlouchat pozorněji, profíci jenom musí stačit klepat hlavou a Vaněna ať šáhne jinam nežli do těchto švédských "plunderhossen" (viz. třicetiletá válka tu...)!!!
Takže na závěr... co vlastně... jo, už vim... doufejme, že nám chlapci na příště připraví ještě chytlavější porci chrastítka!!!

P.S.: Jó, kupte si originál, kdo by pak chtěl shánět ty texty?! Malá ochutnávka: H(uo)ate Campa(eeeeee)ign, Wake up to Re(ee)al(ll)i(ii)t(tt)y(yy), I m(uo)et Kri(blché)sha the clo(aau)un, He(ý) sh(a)owed me celibac(oej) bu(ao)t I(ájajáj fucked him anywa(uéé)y..... blurpuhehé..... chrast chrast vzzzn vzzzn chrast chrast vzzzn vzzzn..... blurpuhehé..... drrrn chrast..... pokračování příště !!!
Ještě něco. Kapela pilně pracuje na novém albu: Where Iron Crosses Grow!!!

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Dismember

aktuálně

diskuze