Autor: 100 Uživatelé: 71 Tvé hodnocení: hodnoť
Consume The Forsaken

DISGORGE - Consume The Forsaken

DISGORGE jsou po DEEDS nejpopulárnější námrd pod křídly Unique Leader. Tímto druhým diskem a letošním eurotour svůj statut ještě podtrhli.

Deska přináší namáklejší songy než kdysi, až některý figury prohlašují novinku za nelogický chaos. S tímto stanoviskem se neztotožňuji, rád se rýpu v těžce stravitelných onaniích a navíc DISGORGE je tlak jak hovado. Pravdou je, že elpo Effigy of the Forgotten je alfou omegou těchhle kaliforňáků, přestože škopky jsou našlehanější (desku tvoří z 90% sypačky), kompozice nejsou tak hitové a vokál je kanálnější, ale i barevnější. U hrdelníka bych se pozastavil.

Připadá mi, že trojka si vždy výměnou vojsu kapánek pohorší. Absolutní jednička žánru je Matti Way (kompilace dvou dem Cranial Impalement, debut She Lay Gutted a CINERARY), aktuální dvojku namumlal A.J. Magana (ex-DEPRECATED), který naživo podvádí a blije si do dlaní, na zmiňovaném tour s DEEDS a PYAEMIA se předvedli s dost nudným Jamiem z BRODEQUIN a teď k nim přišel týpek ze SABBATIC FEAST, kterého jsem doposud neslyšel. Uvidíme na nové desce, která se již připravuje.

Zárukou kvality je supr čistej brutální zvuk. Parádní jízda.

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Disgorge, Consume The Forsaken, technical brutal death metal

aktuálně

diskuze