Pyrrhon u Relapse, John Dolmayan sólový, nové skladby Emphatic a Sawthis, live video Megadeth

Pyrrhon 2012John Dolmayan 2011Bubeník System Of A Down JOHN DOLMAYAN pracuje na vlastní sólové desce, která bude obsahovat výhradně převzaté věci, chce se prý tím zatím procvičit, než SOAD začnou (a začnou-li vůbec) točit novou studiovku.
 
Relapse Records pod sebe vzali avantgardně deathující newyorčany PYRRHON, The Mother Of Virtues vyjde příští rok, mixoval Ryan Jones (Today Is The Day, Mutilation Rites, Wetnurse) v Saint Vitus Bar a The Sound City (Brooklyn), masteroval Colin Marston (Krallice, Gorguts) v The Thousand Caves Studios (Brooklyn).
 
Vloni uběhlo 20 let od vydání Countdown To Extinction, které MEGADETH oslaví speciálním DVD (a Blu-ray) Countdown to Extinction: Live, které si minulý rok stočili v Los Angeles ve Fox Theatre.

Hudební cestovatel John Tempesta (The Cult, ex-White Zombie, Testament, Exodus) bude aktuálně zahřívat bicí pro EMPHATIC z Nebrasky, deska Another Life vyjde 22/10 u Epochal Artists Records, zpívá Toryn Green (ex-Fuel), který si hlasivky ale bousil i např. na turné s finskými cellisty Apocalyptica.

Italští moderní metalisté SAWTHIS vydají 30/09 u Bakerteam Records třetí desku Youniverse, skladba The Waking Up.

01. The Logical Color
02. The Waking Up
03. The Voice Falls On Me
04. The Disturbed (feat. Rob Cavestany from DEATH ANGEL)
05. The Crowded Room
06. The Indeleble
07. The Impure Soul
08. The Spotlight
09. The Mad
10. The Switch
11. The Walking

Sestava:
Alessandro Falà - vox
Adriano Quaranta - guitar
Janos Murri - guitar
Gaetano Ettorre - bass
Michele Melchiorre - drums & vox

Host:
Rob Cavestany (DEATH ANGEL)

Vydavatel: Bakerteam Records

aktuálně

diskuze