Pačess na nové desce s Bárou Basikovou

Pivně didaktický spolek Pačess natočil nové album. Jmenuje se Absolutno a vyjde 1. září u Hellstorm Productions na LP, CD a MC.

Deska dostala název podle skladby Továrny na Absolutno, která transformuje téma známého románu Karla Čapka do pivní roviny a vypráví o tom, co by se mohlo stát s obrovským boomem pivovarů a minipivovarů. Jakkoliv to zní jednoduše, Pačess nad pivovarnickými tématy doslova filozofuje, a aby podtrhl jejich vážnost a předal emoce širší posluchačské obci, pozval si na album též nejednoho překvapivého hosta.

Vedle dabéra Zbyška Horáka či talentovaného kytaristy Vojtěcha Micky bude veřejnost jistě zajímat spolupráce s Bárou Basikovou, která se výzvy a metalu rozhodně nezalekla a nazpívala titulní skladbu. „Továrny na Absolutno u mě zabodovaly jak muzikou, tak skvělým textem, a na spolupráci jsem Zdeňkovi s radostí a očekáváním kývla,“ říká známá zpěvačka.

Již šestá řadovka byla tentokrát nahrána v sestavě Chymus, Jakub Fritsche, Parambucha, Pačess a Čepa a obsahuje skladby nové, znovu nahrané či nikdy nezveřejněné. Během léta kapela vypustí singl skladby 33 a také videoklip k titulní písni. Na podzim jsou v plánu dva zcela ojedinělé koncerty s Bárou Basikovou.

aktuálně

diskuze