Nové koncerty Obscure Promotion

Na start jedna změna sestavy...

Mnohé tato zpráva píchla u srdíčka, byť ještě víc fans se asi zaradovalo. Finští emotivci INSOMNIUM v sestavě Vltima Ratio festu nahrazují anglické rmutivce My Dying Bride.
9. 10. 2022 >> Ultima Ratio Fest 2022: MOONSPELL, INSOMNIUM, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA - Brno
> e-TICKET

 
A nyní již nově oznámené koncerty!

Progresáci DESTRAGE, o kterých jsme tu už také psali, ve Vopici! Tvrdí, komplikovaní, melodičtí a občas vtipně ulítlí. Italové ze sebe sypou příjemně bláznivý mišmaš a hrají ho s velkým přehledem. Fanoušci SikTh, Dillingeru nebo Betweenů (ti nechť by neměli chybět!
13. 10. 2022 >> DESTRAGE - Praha
e-TICKET

 
Říjen měsíc sythwavu - pět dní po Perturbatorovi přijedou MAGIC SWORD s Droid Bishop! Magic Sword jsou tříčlenná kapela, která obsluhuje klávesy, kytaru a bicí. Průlom pro ni značil rok 2017, kdy se jejich skladba objevila v traileru marvelovské komiksovky Thor: Ragnarok.
30. 10. 2022 >> MAGIC SWORD, DROID BISHOP - Praha
e-TICKET
 
 
Turné titánů zkázy... Dánští doomaři SATURNUS nekoncertují příliš. Ještě méně často vydávají. Konečně nastala doba přetnutí letitého ticha. V listopadu přijedou s psychedelickými funeralisty ESOTERIC a exkluzivně představí nové EP. Čeká vás intenzivní psychedelický chaos a drtivě těžký doom!8. 11. 2022 >> SATURNUS, ESOTERIC + support - Praha, Futurum
e-TICKET

 
FALLUJAH na soupisce Rising Merch Faces Of Death Tour 2022 nahrazují Archspire, kteří ze sestavy odpadají, neb se chtějí soustředit na skládání nového alba. Jedinečným FALLUJAH v září vychází nová deska Empyrean, vidět je s RIVERS OF NIHIL, ALLEGAEON a INFERI je skvělá příležitost užít si večer plný technické a progresivní muziky. Stay tech!
16. 11. 2022 >> Faces Of Death Tour 2022 - RIVERS OF NIHIL, FALLUJAH, ALLEGAEON, INFERI, HARBINGER - Praha
> e-TICKET

 
Praha opět podlehne zvuku pekla, vrátí se FULL OF HELL! Jejich supporty jsou Sanguisugabogg a JAD.
17. 11. 2022 >> FULL OF HELL, SANGUISUGABOGG, JAD - Praha
e-TICKET

 
Odkaz hard rocku moderně – přijedou CROBOT! Tahle americká riff-mašina se sice hlásí k odkazu hard rocku, škatulkování je však v jejich případě ošemetná věc. Živě Crobot mají odpich a působí, že do nich někdo pustil elektrický proud. Silné groovy, pohlcující zpěv, trochu stoner i blues. Prostě sakra úderný rock'n'roll, který vás přivede do varu!
11. 12. 2022 >> CROBOT - Praha
e-TICKET

 
REVOCATION v lednu s novou deskou v Praze! Produktivní techničtí death/thrasheři novinku tentokrát dávali dohromady čtyři roky, v Evropě je ale máte již za pár měsíců ve společnosti neurvalců GOATWHORE, progresivních atmo-deathmetalistů ALLUVIAL a oldschool smrťáků CREEPING DEATH.
30. 1. 2023 >> REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH - Praha, Futurum
e-TICKET

 
ROLO TOMASSI v Praze a Bratislavě! Tihle progresivisté, protože jak jinak jejich póz a čehokoli tradičního oproštěný svěží mix, kde se potkává mathcore, dreampop a experimentální rock, nazvat, vám v čele s kouzelnou Evou Spence přivezou novou desku Where Myth Becomes Memory.
8. 2. 2023 >> ROLO TOMASSI - Praha > e-TICKET // 10. 2. 2023 >> ROLO TOMASSI - Bratislava > e-TICKET

 
Progový atak všemi barvami rozzáří pošmourný únor - na společném turné přijedou HAKEN BETWEEN THE BURIED AND ME, dvě z nejzajímavějších a nejúspěšnějších progy kapely současnosti!
25. 2. 2023 >> HAKEN & BETWEEN THE BURIED AND ME, CRYPTODIRA - Praha
e-TICKET

 
LEPROUS pro jejich neutuchající aktivitu za poslední víc než dekádu není třeba představovat. Noři libující si v koncertování nás už navštívili několikrát (naposledy teď na Brutal Assaultu) a pokaždé přesvědčili, jak neuvěřitelně jim podium sedí a že jsou jednou z vůdčích položek novodobého progu, která si drží svůj charakter a přitom hledá nové cesty. V Praze a Bratislavě!
7. 3. 2023 >> LEPROUS, KALANDRA - Bratislava > e-TICKET // 8. 3. 2023 >> LEPROUS, KALANDRA - Praha > e-TICKET

 
Přijedou dva pilíře extrémních žánrů - CANNIBAL CORPSE společně s DARK FUNERAL! Doprovodem na turné budou INGESTED a STORMRULER.
25. 3. 2023 >> CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER - Praha, Palác Akropolis
e-TICKET

 
SWALLOW THE SUN oznamují nové datum pro Prahu! Poslední koncert, který ještě "smrděl" v kategorii 'přeloženo bez nového data' už má nový termín!
3. 5. 2023 >> SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL - Praha
e-TICKET

aktuálně

diskuze