Nové desky Negura Bunget a Crematory, reediční Gojira, Black Earth (ne)jsou Arch Enemy

♫ Bráchové Amottové (Michael a Christopher) se nám rozhodli zamottat hlavy dalším projektem - už jsou zase pohromadě v uskulení BLACK EARTH a aby toho nebylo málo, přizvali ještě své bývalé spoluhráče z Arch Enemy - zpěváka Johan Liivu a bubeníka Daniela Erlandssona. K base byl přizván Sharlee D'Angelo a v této sestavě budou hrát první tři desky Arch Enemy.
 
NEGURA BUNGET oznámili druhý díl své transylvánské trilogie - ZI vydají v druhé půlce roku u Prophecy Productions. Zároveň s tím oznamují i předělání webových stránek. 
 
♫ 13. desku oznamují CREMATORY - Monument vyjde 15/04 u Steamhammer/SPV. Na nahrávce už nebude kytarista a zpěvák Matthias Hechler, nahradil jej Tosse Basler (Scapegoat, Avalanche) a na post hlavního kytaristy dorazil Rolf Munkes.
 
GOJIRA letos slaví 10 let od vydání From Mars To Sirius, pročež si na 12/02 připravili v Listenable limitovanou edici, která bude obsahovat kazetu s touto deskou, čtyři skici návrhu obalu, který dělal Joe Duplantier, jeden z těchto návrhů bude i na obalu reedice a kytarové trsátko s motivem desky.

aktuálně

diskuze