Komixoví Dethklok a Al Jourgensen, reedice Heretic a Soundgarden, dokument Kiss, co dělají slavní: Bill Ward, Alex Lifeson, Eddie Van Halen

Ministry komixMinistry: The Devil's Chord - The Chronicles Of Alien F. Jourgensen je nový komix o 13 dílech, který připravuje Brit Sam Shearon, a.k.a. Mister-Sam, premiéru bude mít příští červenec ma Comic-Conu v San Diegu. Každý díl bude věnován jedné desce Ministry.
 
Metalocalypse: The Doomstar Requiem A Klok Opera♫ Komixoví DETHKLOK nachystali na 29/10 další díl Metalocalypse, tentokrát s podtitulem The Doomstar Requiem A Klok Opera. Zahostovali si např. Jack Black, Mark Hamill, Malcolm McDowell nebo George "Corpsegrinder" Fisher a 50 členný orchestr pod vedením Brendona Smalla a Beara McCrearyho. Základem sestavy je (vedle Brendona) stále Gene Hoglan, basák Bryan Beller (Dethklok, The Aristocrats, Joe Satriani) a kytarista Mike Keneally (Dethklok, Frank Zappa, Joe Satriani).
 
♫ Na scénu se navrátili thrasheři HERETIC z Los Angeles, Metal Blade Records jim chystají boxík From the Vault…Tortured and Broken, novou sestavu tvoří zakládající kytarista Brian Korban zpěvák Julian Mendez druhý kytarista Glenn Rogers, basák Angelo Espino a bubeník Ignazio Coppola.
 
♫ Reedici prvních nahrávek čekají I SOUNDGARDEN – na 26/11 jej chystá grungeový label Sub Pop Records a bude obsahovat EP Screaming Life a Fopp a skladby, které vyšly na kompilaci Sub Pop 200, remasteroval Jack Endino.

Bill Ward - We Focus. We PersevereAlan G. Parker chystá oficiální filmový dokument o KISS, paradoxní situací je neúčast dvou zakládajících členů Ace Frehleyho a Petera Crisse – oba svojí účast prý rezolutně odmítli (neoficiálně “nechtějí mít nic společného s dvojkou Gene Simmons a Paul Stanley”).
 
♫ A když už Bill Ward nemohl být součástí reunionu Black Sabbath, tak si alespoň dělá radost se svou další uměleckou aktivitou – malbou. We Focus. We Persevere. Je název nové série v ráci edice Absence Of Corners.
 
Eddie Van Halen♫ To jiný kytarový velikán Eddie Van Halen se pro změnu soudí se stavební firmou, která mu údajně odvedla fušerskou práci při rekonstrukci domu.
 
♫ Kytarista Rush Alex Lifeson se rozhodl podpořit kanadskou nadaci na léčbu onemocnění ledvin.

aktuálně

diskuze